Терапія нового покоління

Здоров’я людини на 70% залежить від якості споживаної води. Найкраще спрагу втамовувати чистою мінеральною або звичайною питною водою.

У світі існує багато природних мінеральних вод зі сприятливим впливом на здоров'я, але Донат Мg за своїм складом є унікальною природною мінеральною водою, яку можна пити все життя.

Натуральній мінеральній воді Донат Мg близько 8000 років, її лікувальний вплив доведено на практиці.

Вода, горизонт якої залягає на глибині 280-600 м багата мінералами з розчинних гірських порід (магній, кальцій, сульфати, гідрогенкарбонат) і іншими елементами (CO2).

Один літр води Донат Мg містить цілих 1040 мг магнію! Завдяки високому вмісту магнію та інших корисних речовин Донат Мg володіє лікувальною силою, полегшує перебіг і попереджує виникнення безлічі хвороб, зберігає наше здоров'я. Тому медицина вже кілька століть успішно застосовує цю воду при різних проблемах зі здоров'ям. Донат Мg відрізняється найвищим в світі вмістом магнію в порівнянні з іншими лікувальними мінеральними водами.

Магній - найважливіший хімічний елемент, оскільки саме він відповідає за більш ніж 300 різних процесів, що відбуваються в організмі людини.

Мінеральна вода з природних джерел Словенії допомагає вирішити багато проблем: ⠀

  • Знижує вагу⠀
  • Покращує фізичну форму, підвищує тонус і силу м'язів, запаси енергії в них ⠀
  • Очищує організм: виводить токсичні продукти обміну ⠀
  • Покращує стан шкіри, волосся, нігтів ⠀
  • Приводить нервову систему в стан рівноваги: ​​знижує стомлюваність, нервозність, дратівливість. Підвищує стійкість до стресів. Покращує сон, знімає депресію, тахікардію, аритмію ⠀
  • Прибирає синдром втоми ⠀⠀
  • Уповільнює процеси старіння: відновлює клітини, покращує пам'ять і фізичну силу, підвищує імунітет, стійкість до інфекційних захворювань, знижує холестерин і цукор крові, попереджає розвиток атеросклерозу, інсультів і інфарктів, гіпертонічної хвороби, цукрового діабету, ниркових каменів ⠀
  • Покращує кровообіг при варикозному розширенні вен на ногах ⠀

Лікувальну мінеральну вода Donat Mg ви можете придбати у мережі аптек «Народна аптека» чи замовити онлайн на нашому сайті.

 

P.S. Перед вживанням Donat Mg проконсультуйтеся зі своїм лікарем

Наши аптеки Обратная связь