Мікозан набір д / удал.грібк.ногт. пласт.

Мікозан набір д / удал.грібк.ногт. пласт.

Мікозан набір д / удал.грібк.ногт. пласт.

Склад лікарського засобу

Сироватка для нігтів туба з пензликом + одноразові пилочки 10 шт., № 1 Склад: вода (47,6%), фільтрат ферменту жита (40%), пентіленгліколь (10%), діметілізосорбід (1,5%) і гідроксиетилцелюлоза (0 , 9%) .. № 13715/2014 від 07.04.2014

Короткий опис
Протигрибковий местное.Для усунення грибкового ураження нігтів; профілактики (попередження) повторного появи грибкової інфекції нігтів; зміцнення і живлення нігтьових пластинок при їх підвищеної ламкості і розшарування.

Фармакологічна дія
Протигрибковий местное.Прі нанесенні на ніготь, Мікозан утворює водорозчинну плівку, яка покриває його поверхню, яка глибоко проникаючи в товщу, підвищує щільність структур нігтьових пластинок, знижує їх пористість, а також формує захист від впливу патогенних грибів, створюючи умови, несприятливі для їх росту. Мікозан чинить руйнівну дію на ліпідний оболонку грибів, викликаючи їх загибель. Дія Мікозана запобігає подальше зростання і поширення грибів по нігтя, сприяючи його природному відростання.

показання
Для усунення грибкового ураження нігтів; профілактики (попередження) повторного появи грибкової інфекції нігтів; зміцнення і живлення нігтьових пластинок при їх підвищеної ламкості і розшарування.

Спосіб застосування та дозування
Місцево. Усунення грибкового ураження нігтів. Перед використанням видалити лак для нігтів і / або очистити нігті. 1. 1 раз в тиждень акуратно зачистити уражений ніготь пилкою, що входить в комплект. 2. Нанести Мікозан 2 рази в день (ранок / вечір) на всю поверхню ураженого нігтя протягом тривалого безперервного періоду - мінімум 4 тижні. 3. Після нанесення Мікозана ніготь необхідно просушити протягом 1-2 хв. Після основного курсу застосування (4 тижні), рекомендується використовувати Мікозан 1 раз в день, поки повністю не відросте здоровий ніготь. Тривалість курсу в середньому становить 3-6 міс (в залежності від площі ураження та індивідуальної швидкості росту нігтьової пластинки). Перші видимі результати відзначаються через кілька тижнів від початку застосування Мікозана. Засіб Мікозан призначене для усунення грибкового ураження нігтьових пластинок. Якщо немає впевненості, що пацієнт страждає саме грибковим ураженням нігтів, слід звернутися до лікаря. Профілактика (попередження) повторного появи грибкової інфекції нігтів. Наносити Мікозан 1 раз в день на неуражені нігті. Зміцнення і харчування нігтьових пластинок при їх підвищеної ламкості і розшарування. Наносити Мікозан 1 раз в день на нігті. Для оцінки ефективності Мікозана рекомендується 1 раз на місяць фіксувати розмір ураженої ділянки нігтя. У зазначеному шаблоні відзначити ділянку нігтя, уражений грибковою інфекцією, - це допоможе запам'ятати, як виглядав ніготь до застосування Мікозана. Відзначати уражену область на шаблонах щомісяця до повного зникнення ураженої ділянки. Показати фахівця дану схему, щоб він зміг оцінити динаміку поліпшення стану нігтя / нігтів.

Протипоказання
Дитячий вік до 4 років.

особливі вказівки
Мікозан призначений тільки для зовнішнього застосування. Щоб уникнути перехресної інфекції, не слід передавати засіб Мікозан іншим особам, необхідно використовувати 1 пилочку тільки для 1 нігтя і лише 1 раз! Рекомендації з лікування і профілактики грибкового зараження нігтів Тримати кисті рук і стопи в сухості. Добре витирати їх після душа, особливо в складках між пальцями. При грибкової інфекції використовувати індивідуальні чисті рушники. Регулярно підстригати нігті по прямій лінії з невеликим заокругленням у кінчиків. Чи не кусати нігті і не видаляти кутикулу. Носити відповідне взуття, по можливості дозволяти ногам провітрюватися. Не слід носити взуття з синтетичних матеріалів. Під час лікування одягати бавовняні шкарпетки, що зберігають прохолоду і свіжість стоп. Якщо у пацієнта потіють ноги, необхідно частіше міняти шкарпетки. Регулярно проводити дезінфекцію взуття. У громадському душі або роздягальнях необхідно користуватися індивідуальними тапочками. Грибок розмножується в теплих і вологих місцях, таких як басейни, душові або роздягальні. Чи не використовувати лак для нігтів. Незважаючи на те, що він створює видимість захисту нігтя від грибкової інфекції, лак може затримати вологу. При педикюрі і манікюрі використовувати одноразові або індивідуальні інструменти.

Умови зберігання
T = + (15-25) C

Т83681
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь