Іпратропіум-Інтел аероз. д / інг. 20 мкг / доза - 200 доз 10 мл

Іпратропіум-Інтел аероз. д / інг. 20 мкг / доза - 200 доз 10 мл

Іпратропіум-Інтел аероз. д / інг. 20 мкг / доза - 200 доз 10 мл

Діюча речовина  ипратропия бромід
Торгова назва  Іпратропіум-Інтел
Країна виробник  Іспанія
Виробник  Лабораторія Альдо-Юніон, С.Л
Форма випуску аерозоль
Міжнародне найменування
Ipratropium bromide
Об `єм 10 мл
упаковка По 10 мл (200 доз) у алюмінієвому балоні, по 1 балону в картонній коробці
спосіб введення інгаляційно

Кому можна 

алергікам  з обережністю

Взаємодія з алкоголем  мінімальне

склад
діюча речовина: іпратропію бромід;

1 доза містить 21 мкг іпратропію броміду моногідрату (еквівалентно 20 мкг іпратропію броміду безводного);

допоміжні речовини: лимонна кислота, вода очищена, 1,1,1,2-тетрафторетан (HFA-134a), етанол абсолютний.

Лікарська форма
Інгаляція під тиском, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий і безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група
Засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Інші протиастматичні засоби, що застосовуються інгаляційно. Антихолінергічні засоби. Іпратропію бромід. Код АТС R03B B01.

Фармакодинаміка
Іпратропію бромід - це четвертинна амонієва сіль, блокуючий мускаринові холінергічні рецептори і зменшує утворення циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ), перешкоджаючи взаємодії ацетилхоліну з мускариновими рецепторами гладкої мускулатури бронхів. Підвищені рівні цГМФ викликають дегрануляцію тучних клітин і скорочення гладекоі мускулатури бронхів.

Іпратропію бромід є неселективним мускаринових антагоністом і не проникає в кров, запобігає розвитку системних побічних ефектів. Іпратропію бромід - це похідна атропіну, але також і четвертинний амін, отже, він не проходить через гематоенцефалічний бар'єр, запобігає розвитку побічних ефектів з боку центральної нервової системи (антихолинергического синдрому).

У разі застосування інгаляторів пацієнтів з бронхоспазмом, пов'язаним з хронічними обструктивними захворюваннями легень, відзначалося значне поліпшення функції легенів (швидкість форсованого видиху FEV1 збільшується на 15% і більше).

Шкідливого впливу іпратропію броміду на секрецію слизу в дихальних шляхах, мукоциліарний кліренс або газообмін не виявлено.

Фармакокінетика
Після інгаляції в середньому від 10 до 30% дози, залежно від складу препарату, приладу і техніки інгаляції, осідає в легенях. Велика частина дози проковтується і проходить через шлунково-кишковий тракт.

Внаслідок мізерно малою абсорбції ипратропия броміду в шлунково-кишковому тракті біодоступність ковтнув дози становить лише близько 2%.

Ця частина дози не має значного впливу на концентрацію лікарського засобу в плазмі. Частина дози, що осіла в легенях, швидко досягає кровообігу.

На основі даних ниркової екскреції (0 - 24 год), загальна системна біодоступність (легеневої і шлунково-кишкового частин) інгаляційних доз іпратропію броміду за оцінками 7-28%.

Іон іпратропію не проходить через гематоенцефалічний бар'єр, що узгоджується з амонієвою структурі молекули.

Цей лікарський засіб метаболізується шляхом гідролізу ефірного групи з утворенням неактивних метаболітів. Приблизно 40% системної дози виводиться з сечею, що відповідає експериментальному значенню ниркового кліренсу 0,9 л / хв.

Період напіввиведення кінцевої фази елімінації становить близько 1,6 годин. Цей лікарський засіб мінімально зв'язується з білками плазми.

У дослідженнях балансу екскреції після введення радіоактивної дози менше 10% пов'язаної з лікарським засобом радіоактивності (включаючи вихідне з'єднання і всі метаболіти) виводилося з жовчю і калом. Більшість пов'язаної з лікарським засобом радіоактивності виділялася нирками.

показання
Підтримуючу терапію оборотного бронхоспазму, пов'язаного з хронічними обструктивними захворюваннями легень (ХОЗЛ) і хронічної бронхіальною астмою.

Протипоказання
Гіперчутливість до атропіну або його похідних (наприклад тіотропію), іпратропію бромід, або до будь-якого компонента препарату.

Особливі заходи безпеки.

Необхідно виявляти обережність при застосуванні інгаляцій і не допускати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
Є свідчення, що застосування іпратропію броміду разом з бета-адренорецепторами лікарськими засобами та похідними ксантину може викликати адитивний бронхорасширяющий ефект.

Іпратропіум-Інтел можна застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами для лікування хронічних обструктивних захворювань легенів, включаючи симпатомиметики бронходилататори, метилксантини, стероїди і натрію хромоглікат.

Збільшується ризик розвитку гострої глаукоми при одночасному застосуванні ипратропия броміду і бета-2 агоністів.

 

Т83376
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь