Юнівіт таб. п/об. №30

Юнівіт таб. п/об. №30

Юнівіт
Склад лікарського засобу:

табл. п / о блістер, № 10, № 30

Кальцій 12,5 мг
Фосфор 10 мг
Холекальциферол (вітамін D3) 80 МО
Ретинолу ацетат (вітамін А) 600 МО
Нікотинамід 3 мг
Тіамін 0,203 мг
Кальцію пантотенат 1,2 мг
Рибофлавін 0,3 мг
Піридоксину хлорид 0,3 мг
Ціанокобаламін 0,0002 мг
Кислота фолієва 0,04 мг
Кислота аскорбінова 10 мг
Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, цукор, крохмаль кукурудзяний, сорбітол, аспартам, ароматизатор харчовий апельсиновий, кислота лимонна, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид, поліетиленгліколь, барвник жовтий "сонячний захід" (E110).

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Юнівіт містить в складі 10 найбільш важливих вітамінів, кальцій і фосфор.
Ретинол (вітамін А) відіграє ключову роль в синтезі білків-ферментів і структурних компонентів тканин, необхідний для формування епітеліальних клітин, кісток і синтезу родопсину, підтримує поділ імунокомпетентних клітин, нормальний синтез імуноглобулінів та інших факторів захисту від інфекцій.
Холекальциферол (вітамін D3) регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток; попереджає розвиток рахіту у дітей.
Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання, вуглеводного та ліпідного обміну.
Тіамін (вітамін В1) є важливим коферментом у метаболізмі вуглеводів, бере участь у функціонуванні нервової системи.
Кальцію пантотенат входить до складу коферменту А, необхідний для нормального функціонування циклу трикарбонових кислот, синтезу АТФ, продукування гормонів та антитіл, синтезу ацетилхоліну, засвоєння з кишечника іонів калію, глюкози, вітаміну Е.
Рибофлавін (вітамін В2) важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття.
Піридоксин (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів.
Ціанокобаламін (вітамін В12) є фактором росту, необхідний для нормального перебігу процесів кровотворення і дозрівання еритроцитів, бере участь в синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот і мієліну.
Кислота фолієва необхідна для нормального утворення клітин крові; разом з вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь в синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, в обміні холіну.
Кислота аскорбінова (вітамін С) бере участь в окисно-відновних процесах, є необхідною для росту та формування кісток, шкіри, зубів, ендотелію капілярів і для нормального функціонування нервової та імунної систем.
Кальцій і фосфор відіграють основну роль в мінералізації кісток і зубів. Іони кальцію активують багато ферментів, беруть участь в регуляції тонусу серцевого м'яза, у передачі нервових імпульсів, а також регул

30799
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь