йодо-селен таб. №40

йодо-селен таб. №40

Йодо-селен таб. №40

Категорія Містять селен
Для щитовидної залози
містять йод
Торгова назва Йодо-Селен
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 40 штук
Призначення підтримка функцій щитовидної залози
склад
Калію йодид - 0,065 мг, селену оксид - 0,00275 мг, допоміжні компоненти.

властивості
Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щитовидної залози і побудові її гормонів - тироксину і трийодтироніну. На сьогоднішній день йод є єдиним відомим мікроелементом, що беруть участь в утворенні цих гормонів. Фізіологічна роль гормонів щитовидної залози дуже велика: контроль за інтенсивністю основного обміну, вплив на водно-сольовий, жировий і вуглеводний обміни.

Як гормон, тироксин знаходиться в постійному зв'язку з іншими залозами внутрішньої секреції, особливо з гіпофізом і статевими залозами, регулює діяльність мозку, нервової та серцево-судинної систем, стимулює ріст і розумовий розвиток дитини. Нестача йоду як «будівельного» елемента гормону щитовидної залози часто є прихованою причиною багатьох захворювань.

Селен - мікроелемент, є одним з найважливіших елементів для людини, який бере участь у багатьох життєво важливих процесах, що протікають в організмі: в освіті гормону щитовидної залози трийодтироніну, у висновку важких металів з організму, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами. Існує тісний взаємозв'язок між йодом і селеном - йод в організмі не функціонує без селену, тому одночасний дефіцит йоду і селену призводить до сильнішого гіпотиреозу, ніж дефіцит одного йоду. Недолік селену в організмі знижує функціональну активність гормонів щитовидної залози, тому забезпечення організму цими мікроелементами дуже важливо для організму.

Крім вищевказаних властивостей, селен проявляє потужні антиоксидантні властивості, сприяє захисту клітинних мембран і запобігання утворенню вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань.

Недолік селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму.

Рекомендації щодо застосування
Додаткове джерело йоду і селену; сприяє поліпшенню функціонального стану щитовидної залози, нормалізації обміну речовин, підвищенню імунітету, має антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування
Дорослим по 1 таблетці двічі на день під час їжі, запиваючи водою. Курс прийому - до 1 місяця. Надалі курс прийому і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання
Діти до 12 років, вагітні і жінки, які годують груддю, індивідуальна чутливість до компонентів.

Опис продукту Йодо-селен таблетки по 0,25 г №40 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Т86642
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь