иммуногл чел норм. р-р 1,5 мл №10

иммуногл чел норм. р-р 1,5 мл №10

Відпустка дозволяється при наявності рецепта лікаря і відповідно до Порядку відпуску вакцин і анатоксинів, затвердженого Міністерством охорони здоров'я України.

 

Імуноглобулін людини антихламідійний (Immunoglobulinum humanum antichlamуdicum)
Загальна характеристика:

основні властивості: препарат є імунологічно активною білковою фракцією, яка виділена з плазми крові людини, очищеної та концентрованої методом фракціонування етиловим спиртом, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентним методом. Вміст білка в 1.0 мл препарату від 0.09 г до 0.11 г. Прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. У процесі зберігання можлива поява незначного осаду, який зникає при струшуванні. Препарат містить антитіла до Chlamydia trachomatis. Препарат не містить консерванту та антибіотиків, у сировині відсутні антитіла до ВІЛ-1, ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HВsAg).

Якісний і кількісний склад:

діючі речовини - специфічні антитіла до вірусу Chlamydia trachomatis;

стабілізатор - гліцин (глікокол, кислота амінооцтова).

Форма випуску. Рідина по 1.5 мл (1 доза) та 3.0 мл (2 дози) в ампулах №5, №10.

Код АТС. J06B B18 **. Специфічні імуноглобуліни.

Імунологічні та біологічні властивості. Діючою основою препарату є імуноглобуліни, зокрема імуноглобулін G, специфічний до Chlamydia trachomatis. Специфічна активність препарату зумовлена ​​віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G також спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, підвищуючи неспецифічну резистентність організму.

Показання до застосування. Препарат застосовують з метою лікування хламідійної інфекції, зокрема з ураженням урогенітальних шляхів, в тому числі сальпінгіту, сальпінгоофориту, кольпіту, уретриту, простатиту, циститу, уретропростатиту, невиношування вагітності, безпліддя та ін.

Спосіб застосування та дози. Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово.

Для лікування урогенітальної хламідійної інфекції дорослих, в тому числі вагітних жінок, імуноглобулін вводять 5 - 6 разів, один раз в 3 дня в дозі 3 мл (2 дози). Препарат може також застосовуватися у вигляді місцевих інстиляцій в уретру і піхву в дозі 3.0 мл (2 дози).

Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідкісних випадках можуть виникнути місцеві реакції у вигляді гіперемії та підвищення температури до 37.5 0С протягом першої доби. У окремих людей із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу, а у винятково рідких випадках - анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам, які мають в анамнезі тяжкі алергійні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, які страждають на алергічні захворювання або мають в анамнезі тяжкі алергійні захворювання, в день введення імуноглобуліну та в наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Особам, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.), Імуноглобулін слід вводити на фоні відповідної терапії.

Особливості застосування. Введення препарату внутрішньовенно заборонено!

Застосування під час вагітності та годування груддю. Довгостроковий клінічний досвід застосування імуноглобуліну вказує на те, що не слід очікувати будь-якого шкідливого впливу на матір та плід при вагітності або на новонародженого.

Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній терапії поєднується з іншими групами препаратів. Доведено терапевтична ефективність лікування імуноглобуліном проти C. trachomatis як монотерапії, так і в комбінації з антибіотиком ровамицин.

Несумісність. При введенні несумісний з іншими лікарськими засобами.

Передозування. Чи не вивчалася.

Вплив на здатність керування автотранспортом. Не впливає.

Умови зберігання. У сухому, захищеному від світла, місці при температурі від 2 ° С до 8 С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності. 2 роки.

Умови відпустки. За рецептом.

Упаковка. В ампулах по 1.5 мл (1 доза) та 3.0 мл (2 дози) по 5 або 10 ампул в коробці з гофрованим вкладишем або з полімерним вкладишем з плівки полівінілхлоридної для розміщення та фіксації ампул.

Т96641
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь