витамак таб. №30

витамак таб. №30

Вітамак таб. №30

Категорія Загальнозміцнюючий дії
Цинк, інші мінерали і мікроелементи

склад

Кожна таблетка містить:  Аскорбінова кислота (вітамін С) - 100,0 mg (мг), Аскорбат натрію - 450,0 mg (мг) (еквівалент аскорбінової кислоти - 400,0 mg (мг)), вітамін D (холекальциферол) - 400 IU (МО), кверцетин - 250,0 mg (мг), оксид цинку (еквівалентно елементарному цинку) - 10,0 mg (мг).

Допоміжні речовини:  маніт, барвник захід жовтий FCF Lake, гіпромелоза, ізопропіловий спирт, діхлорметан кросповідон, бутілгідроксітолуен, оксид цинку, макрогол 6000, полоксамер (188), кремнію діоксид колоїдний, стеаринова кислота 70.

Поживна цінність дієтичної добавки:

  • Енергетична цінність - 337 ккал
  • Вуглеводи - 78 г;
  • Жири - 1,2 г;
  • Білки - 3,8 м

властивості

Вітамін С  забезпечує підвищену потребу організму у вітаміні С в період гострих респіраторних та інфекційних захворюваннях; в період реконвалесценції після захворювань.

Кверцетин  - флавоноїди, це важливе протизапальну речовину, яка має антиоксидантну дію. Флавоноїди здатний зупиняти дію шкідливих часток в організмі, відомих як вільні радикали, які негативно впливають на роботу клітин, а саме - пошкоджують клітинні мембра ні, змінюють ДНК, прискорюють мутацію клітин і призводять до смерті здорових клітин.

Вітамін D  регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, бере участь у формуванні кісткового скелета, сприяє збереженню структури кісток, підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, а також регулює процес їх виведення.

Цинк  є одним з життєво важливих мікроелементів для правильного функціонування імунної системи. Бере участь у метаболізмі жирних кислот, позитивно впливає на стан гормонального здоров'я. Сильний антиоксидант, захищає організм від руйнівної дії вільних радикалів. Цинк сприяє зміцненню здоров'я чоловічої репродуктивної системи, благотворно впливає на передміхурову залозу. Необхідний для збереження здоров'я шкіри.

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело кверцетину, цинку, вітаміну С і вітаміну D3. Сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету при сезонних респіраторних захворюваннях. Має антиоксидантні властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 таблетці на добу або за призначенням лікаря. Термін споживання і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Чи не перевищувати рекомендовану добову кількість.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу дієтичної добавки, дітям до 18 років, вагітним жінкам і жінкам, які годують груддю.

Побічна дія

Нудота, блювання, сухість у роті, головний біль, підвищена збудливість центральної нервової системи, безсоння.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

Вказано на упаковці.

Форма випуску

По 10 таблеток в Стрипі; по С або 6 стрипів у картонній коробці.

Виробник

Назва та адреса виробника місця здійснення діяльності:  "Маклеодс Фармасьютікалс Лімітед '; Хасар № 21, 22, 66, 67 і 68, Ахо-Янгтам, Намчепунг, РВ: Раніпул, Сіккім-737135, Пакьянг, Схід (Сіккім) - 737135 Індія.

Представник в Україні:

ТОВ "Маклеодс Фармасьютікалс Лімітед '; Україна, 02092, м .. Київ, вул. О. Довбуша, 37

Опис продукту Вітамак таблетки №30 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Т99181
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь