тест-полоски Contour Plus №25

тест-полоски Contour Plus №25

Тест-смужки Contour Plus №25

Переваги тест-смужок  Contur Plus :

  • Максимальна точність дослідження. Показання тест-смужки перевищують стандартний рівень точності «ISO-15-197 діє до: 2013».
  • Особлива технологія. Мультіімпульсная система гарантує максимальну точність показань вимірювання глюкози в крові.
  • Широкий вибір опцій. Даною продукція має два режими роботи: розширений і основний, що дозволяє її застосовувати пацієнтам або медперсоналу.

Унікальні особливості смужок для глюкометра «Contur Plus»

1. Точність показників. Дослідження за допомогою тест-смужок нічим не поступаються лабораторним дослідженням.

2. Second Chance-технологія. У разі, коли при заборі кількості крові виявилося недостатньо для проведення тестування, на цю ж тестуючу смужку протягом півхвилини можна повторно нанести ще одну крапельку крові.

3. Система самозабора. Тест має унікальну властивість «Sip-in Sampling» - забірний кінець вироби моментально втягує в себе мінімальну кількість крові, необхідний для аналізу.

Додаткові характеристики :

  • Технологія «Без кодування» - є
  • «FAD-GDH» фермент є
  • Тривалий термін придатності

Якість продукції ТМ «Contur Plus»

Контур плюс - компанія з 1941р займається діабетичним напрямком. ТМ «Contur Plus» - визнаний світовий лідер з контролю за діабетом, що використовує інноваційні технології у випуску своєї продукції. Глюкометри та комплектуючі до них (тестуючі смужки, ланцети), за результатами статистики, відносяться до одних із самих практичних, простих у використанні і точних приладів. Продукції Контур Плюс довіряють пацієнти з цукровим діабетом і медпероснал, контролюючий рівень глюкози, так як глюкометри цієї торгової марки мають найпростіший і більш розширений режим роботи. Найбільшим досягненням CONTOUR PLUS стало впровадження унікальних технологій "No Coding" (без кодування), «Second-Chance» (друга спроба), "Sip-in Sampling" (самозабор). Завдяки цим функціям процес тестування став більш точним і безболісним.

Опис продукту Тест-смужки Bayer Contour plus для глюкометра, 25 штук представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Т85215
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь