соликва р-р д/ин. 100 ЕД/мл 50 мкг/мл картридж 3 мл №3

соликва р-р д/ин. 100 ЕД/мл   50 мкг/мл картридж 3 мл №3
Соліква розчин для ін'єкцій 100 ОД / мл + 50 мкг / мл в картриджах вмонтованих в шприц-ручку (без голок для ін'єкцій) по 3 мл 3 шт
Торгівельна назва Соліква
діючі речовини Інсулін гларгин ,  Ліксісенатід
Категорія

Від діабету  >  З інсуліном

Форма випуску розчин для ін'єкцій
спосіб введення уколи
вид упаковки шприц
Кількість в упаковці 3 шприц-ручки по 3 мл
Взаємодія з їжею до
Чутливість до світла чутливий
умови відпустки За рецептом
Термін придатності 2 роки
Температура зберігання від 2 ° C до 8 ° C
ознака вітчизняний імпортний
Виробник САНОФІ-АВЕНТІС Дойчланд ГмбХ
Країна виробництва Німеччина
код АТС A10AE54

Соліква застосовується при лікуванні цукрового діабету, для підтримки нормального рівня цукру в крові.

склад

Діюча речовина: інсулін гларгин 3,6378 мг (100 ОД), ліксісенатід 50 мкг;

Допоміжні речовини: гліцерин (85%); метіонін (L-метіонін); метакрезол (м-крезол); цинку хлорид; хлористоводнева кислота; натрію гідроксид; вода для ін'єкцій

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого з допоміжних речовин, що входять до складу препарату.

Спосіб застосування

Вводиться підшкірно (в відтягнуту шкіру на стегні, сідницях, плечі, животі). Після введення голка залишається під шкірою протягом ще 6 секунд, що сприяє введення повної дози. Періодична зміна місця введення знижує липодистрофию. Категорично заборонено вводити препарат внутрішньовенно.

особливості застосування

вагітні

Не застосовується.

водії

З обережністю.

Передозування

Симптоми: можливий розвиток гіпоглікемії і HP з боку шлунково-кишкового тракту в разі перевищення необхідної дози препарату Соліква.

Лікування: епізоди гіпоглікемії легкого ступеня вираженості зазвичай можуть купироваться прийомом легкозасвоюваних вуглеводів. Може виникнути потреба в регулюванні дози препарату, дієти або інтенсивності фізичного навантаження.

Побічні ефекти

Найбільш частими небажаними реакціями (НР) під час лікування препаратом Соліква були гіпоглікемія і НР з боку шлунково-кишкового тракту.

взаємодія

До речовин, які можуть посилювати гіпоглікемічний ефект інсуліну та збільшувати схильність до виникнення гіпоглікемії, належать пероральні протидіабетичні лікарські засоби, інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), дизопірамід, фібрати, флуоксетин, інгібітори моноаміноксидази (МАО), пентоксифілін, пропоксифен, саліцилати і сульфаніламідні протимікробні засоби .

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці, при температурі 2-8 ° C (Не заморожувати).

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Соліква р-н д / ін. 100ед / мл + 50мкг / мл картридж 3 мл в шприц-ручці №3  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту apteka911, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

 
Т89645
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь