седасен форте органик капс. №20

седасен форте органик капс. №20

Седасен форте органік капс. №20

Категорія заспокійливої ​​дії

склад

Рекомендована щоденна порція (1 капсула) містить:

  • екстракт кореня валеріани - 125 мг;
  • екстракт листя меліси - 25 мг;
  • екстракт м'яти - 25 мг.

Сухий екстракт кореня валеріани, який містить не менше 0,2% валериановой кислоти; сухий екстракт листя меліси, який містить не менше 5% розмаринової кислоти; сухий екстракт м'яти, який містить не менше 10% поліфенолів; лактоза, антіслежівающій агент (тальк); матеріал капсули: желатин, барвники (діоксид титану, оксид заліза жовтий, брильянтовий синій FCF).

опис

Валеріана  - добре відома своїми седативними властивостями і здатністю розслабляти ЦНС і гладкі м'язи. Сприятливі властивості кореня валеріана відомі з глибокої давнини, ця рослина найчастіше використовується для запобігання безсоння і проблем зі сном. Висушені корені мають характерний запах.

Меліса  - надає расслябляющее дію при станах, які супроводжуються нервовим збудженням, дратівливістю і емоційною напругою. Це допомагає підтримувати позитивне настреніе і пізнавальні функції, а також підтримує належний фізичний і психічний стан. Крім того, це допомагає поліпшити якість сну.

Меліса і валеріана часто використовується разом для поліпшення якості сну, оскільки науково доведено синергічну дію цієї комбінації.

М'ята -  завдяки м'яким спазмолітичну властивостями використовується при шлунково-кишкових розладах і в побуті як ароматичну речовину і як спеція. Екстракт з м'яти містить високу кількість поліфенолів, які мають потужну антиоксидантну активність і сприяють загальному зміцненню організму.

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка може бути використана як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження.

Складові, які містяться в комбінації екстрактів валеріани, меліси і м'яти, сприятливо впливають на рецептори в центрах головного мозку, які відповідають за регуляцію сну, природним чином заспокоюють нервову систему, допомагають спокійно впоратися зі стресом внаслідок напруженого способу життя, сприяють здоровому сну і оптимальному відпочинку , полегшують процес засинання.

застереження

Не слід приймати при підвищеній чутливості до компонентів речовин, депресії та інших захворювань ЦНС, які супроводжуються її пригніченням в дитячому віці до 12 років.

Людям похилого віку або особам будь захворюваннями перед застосуванням даного продукту слід проконсультуватися з лікарем.

Ефективність та безпечність застосування в період вагітності або годування груддю не встановлені, тому не рекомендується застосовувати дієтичну добавку в цей період.

Цей продукт не замінює різноманітне, збалансоване харчування.

Чи не перевищувати рекомендовану дозу. Не приймайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

Дітям віком від 12 років і дорослим - 1 капсула на добу або за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування: до 14 днів, далі тривалість вживання визначає лікар.

Термін придатності

36 місяців.

Опис продукту Седасен Форте Органік капсули №20 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Т98025
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь