ревма-гель гель 50,0

ревма-гель гель 50,0

Ревма-гель гель 50,0

Склад і форма випуску:

Гель для зовнішнього застосування в тубах по 35 і 100 г,

Що містить (в 10 г):

  • матричну настойку Rhustoxicodendron 500 мг,
  • матричну настойку Ledum 500 мг,
  • матричну настойку Symphytumadusumexternum 1 м

Фармакологічна дія:

Гомеопатичний комплексний препарат, дія якого визначається властивостями вхідних в нього компонентів. Має протизапальну і болезаспокійливу дію, покращує кровопостачання тканин.

Показання до застосування:

Ревматичні і дегенеративні (з порушенням структури тканини) захворювання м'язів і суглобів, люмбаго (нападоподібний інтенсивний біль в поперековій області), хвороблива напруга і розтягування миші.

Спосіб застосування:

Гель наносять на хворобливі ділянки, злегка втираючи в шкіру, 3 рази на добу. Препарат можна використовувати протягом тривалого часу.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції. При застосуванні препарату можливе тимчасове первинне погіршення. В цьому випадку слід припинити його прийом і проконсультуватися у лікаря.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Умови зберігання:

У прохолодному місці.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Ревма-гель  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Т97622
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь