рамизес ком таб. 10 мг/12,5 мг №30

рамизес ком таб. 10 мг/12,5 мг №30

Рамізес Ком таблетки по 10мг / 12,5 мг 3 блістери по 10 шт

Торгівельна назва Рамізес
діючі речовини Гідрохлортіазид ,  Рамиприл
Категорія

Серце, судини, кров  >  Від підвищеного тиску

Кому можна
  • дорослим
    МОЖНА, МОЖЛИВО
  • дітям
    НЕ МОЖНА
  • вагітним
    НЕ МОЖНА
  • годуючим
    НЕ МОЖНА
  • алергікам
    з обережністю
  • діабетикам
    МОЖНА, МОЖЛИВО
  • водіям
    з обережністю
Форма випуску таблетки
спосіб введення всередину
вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 30 таблеток (3 блістери по 10 шт.)
Взаємодія з їжею Не має значення
Чутливість до світла Чи не чутливий
умови відпустки За рецептом
Термін придатності 2 роки
Температура зберігання від 5 ° C до 25 ° C
ознака вітчизняний вітчизняний
Виробник ПАТ ФАРМАК
Країна виробництва Україна
код АТС C09BA05

Таблетки Рамізес Ком показані для лікування артеріальної гіпертензії. Застосування цієї фіксованої комбінації показано пацієнтам, у яких артеріальний тиск не контролюється належним чином при монотерапії раміприлом або гідрохлоротіазидом.

склад

Діючі речовини: раміприл, гідрохлортіазид;

1 таблетка містить раміприлу в перерахунку на 100% суху речовину 5 мг і гідрохлортіазиду в перерахуванні на 100% суху речовину 12,5 мг або раміприлу в перерахунку на 100% суху речовину 10 мг і гідрохлортіазиду в перерахуванні на 100% суху речовину 12,5 мг , або раміприлу в перерахунку на 100% суху речовину 10 мг і гідрохлортіазиду в перерахуванні на 100% суху речовину 25 мг;

Допоміжні речовини:

5 мг / 12,5 мг і 10 мг / 25 мг: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна силіконізована; заліза оксид червоний (Е 172); кросповідон; гіпромелоза; магнію стеарат;

10 мг / 12,5 мг: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна силіконізована; заліза оксид червоний (Е 172); заліза оксид жовтий (Е 172); кросповідон; гіпромелоза; магнію стеарат.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючої речовини раміприлом або інших інгібіторів АПФ (ангіотензинперетворюючого ферменту), гідрохлортіазиду, іншим тіазидних діуретиків, сульфонамідів або до будь-якого з допоміжних речовин, що входять до складу препарату.
  • Наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку (спадкового, ідіопатичного або раніше перенесеного на тлі застосування інгібіторів АПФ або антагоністів рецепторів ангіотензину II).
  • Артеріальна гіпотензія або гемодинамічно нестабільні стану.
  • Необхідно уникати одночасного застосування інгібіторів АПФ і екстракорпоральних методів лікування, які призводять до контакту крові з негативно зарядженими поверхнями, оскільки таке застосування може призвести до анафілактоїдних реакцій тяжкого ступеня. Такі екстракорпоральних методів лікування включають діаліз або гемофільтрацію з використанням певних мембран з високою гідравлічної проникністю (наприклад поліакрилонітрилових) і аферез ліпопротеїдів низької щільності з використанням декстрасульфату.
  • Значний двосторонній стеноз ниркових артерій або односторонній стеноз ниркової артерії при наявності єдиної функціонуючої нирки.
  • Тяжкі порушення функції нирок (кліренс креатиніну <30 мл / хв) у пацієнтів, яким не проводиться гемодіаліз.
  • Клінічно значущі порушення електролітного балансу, протягом яких може погіршуватися під час лікування препаратом.
  • Резистентна до лікування може спостерігатися гіпокаліємія або гіперкальціємія.
  • Рефрактерная гіпонатріємія.
  • Симптомна гіперурикемія (подагра).
  • Анурія.
  • Тяжке порушення функції печінки, печінкова енцефалопатія.
  • Протипоказано вагітним і жінкам, які планують завагітніти.
  • Одночасне застосування з препаратами, що містять аліскірен, пацієнтам з діабетом або пацієнтам з помірним або тяжким порушенням функції нирок (кліренс креатиніну <60 мл / хв).
  • Одночасне застосування з препаратами антагоністів рецепторів ангіотензину II пацієнтам з діабетичною нефропатією.
  • Період годування груддю.
  • Дитячий вік (до 18 років).

Спосіб застосування

Для перорального застосування.

Препарат рекомендується приймати 1 раз на добу в один і той же час, бажано вранці.

Препарат можна приймати до, під час і після їжі, оскільки вживання їжі не впливає на біодоступність препарату. Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою. Їх не можна розжовувати або подрібнювати.

особливості застосування

вагітні

Протипоказано.

діти

Препарат не рекомендується застосовувати дітям, оскільки недостатньо даних щодо його ефективності та безпеки для таких пацієнтів.

водії

Деякі побічні ефекти (наприклад симптоми зниження артеріального тиску, такі як запаморочення) можуть порушувати здатність пацієнта до концентрації уваги і швидкість його реакції, що є ризикованим в тих ситуаціях, коли ці якості мають особливо велике значення (наприклад, при керуванні автомобілем або роботі з механізмами). Це особливо стосується початку лікування або переходу на застосування інших препаратів. Після прийому першої дози або подальшого підвищення дози небажано керувати транспортним засобом або працювати з іншими механізмами протягом кількох годин.

Передозування

Симптомами передозування є стійкий діурез, надмірна периферична вазодилатація (з вираженою артеріальною гіпотензією, шоком), брадикардія, порушення електролітного балансу, ниркова недостатність, порушення серцевого ритму, порушення свідомості, в тому числі кома, епілептичні припадки, мозкові судоми, парез і паралітична кишкова непрохідність .

Передозування гідрохлортіазиду може призвести до гострої затримки сечі у пацієнтів, схильних до цього (наприклад з гіперплазію передміхурової залози), тахікардії, слабкості, запаморочення, спазмів м'язів, поліурії, олігурії, анурії, гіпокаліємії, гіпонатріємії, гипохлоремии, алкалозу, підвищенню рівня азоту сечовини в крові (в основному ниркова недостатність).

Необхідно ретельно спостерігати за станом пацієнта.

Лікування симптоматичне і підтримуюче. Лікувальними заходами є первинна детоксикація (промивання шлунка, введення адсорбентів), а також заходи, спрямовані на відновлення стабільної гемодинаміки, в тому числі відновлення об'єму втраченої рідини і солей, введення агоністів альфа-1-адренорецепторів або ангіотензину II (Ангіотензінамід). Раміприлат, активний метаболіт раміприлу, погано виводиться шляхом гемодіалізу.

Побічні ефекти

Профіль безпеки препарату раміприл + гідрохлоротіазид містить дані про побічні ефекти, що виникають внаслідок гіпотензії і / або зменшення об'єму циркулюючої крові внаслідок збільшення діурезу. Діюча речовина раміприл може викликати постійний кашель, тоді як діюча речовина гідрохлоротіазид може порушувати метаболізм глюкози, жирів і сечової кислоти. Обидві речовини мають незворотний дію на рівень калію в плазмі крові. До важких побічних реакцій відносяться ангіоневротичнийнабряк або анафілактоїдні реакції, порушення функції печінки або нирок, панкреатит, важкі реакції з боку шкіри і нейтропенія / агранулоцитоз.

взаємодія

Циклоспорин. При одночасному застосуванні циклоспорину може посилюватися гіперурикемія і зростати ризик ускладнень типу подагри.

Алкоголь. Раміприл може призводити до підвищеної вазодилатації і таким чином посилювати ефект алкоголю.

Алкоголь, барбітурати, наркотики або антидепресанти. Можуть посилювати ортостатическую артеріальна гіпотензія.

Сіль. Можливо ослаблення антигіпертензивного ефекту препарату при збільшенні споживання солі в дієті.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Рамізес Ком табл. 10мг / 12,5 мг №30  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Т89150
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь