Рабимак таб. п/об. киш. р-рим. 20 мг №30

Рабимак таб. п/об. киш. р-рим. 20 мг №30

Рабімак таблетки вкриті оболонкою кишковорозчинні по 20 мг 2 блістери по 15 шт.

Торгівельна назва Рабімак
діючі речовини рабепразол
Категорія

Травний тракт  >  Лікування виразки і гастриту

Кому можна
 • дорослим
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • дітям
  НЕ МОЖНА
 • вагітним
  НЕ МОЖНА
 • годуючим
  НЕ МОЖНА
 • алергікам
  з обережністю
 • діабетикам
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • водіям
  з обережністю
Форма випуску таблетки
спосіб введення всередину
вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 30 таблеток (2 блістери по 15 шт.)
Кількість дійств. вещ-ва 20 мг
Взаємодія з їжею до
Чутливість до світла Чи не чутливий
умови відпустки За рецептом
Термін придатності 2 роки
Температура зберігання від 5 ° C до 25 ° C
ознака вітчизняний імпортний
Виробник Маклеодс ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛІМІТЕД
Країна виробництва Індія
код АТС A02BC04

Таблетки Рабімак застосовуються при наступних показаннях:

 • активна виразка дванадцятипалої кишки;
 • активна доброякісна виразка шлунка;
 • ерозивно або виразкова гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ);
 • тривале лікування ГЕРХ (підтримуюча терапія ГЕРХ);
 • симптоматичне лікування ГЕРХ від помірної до дуже тяжкого ступеня (симптоматичне лікування ГЕРХ);
 • синдром Золлінгера-Еллісона;
 • в комбінації з відповідними антибактеріальними схемами для ерадикації Helicobacter pylori (H. pylori) у пацієнтів з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки.

склад

Діюча речовина: rabeprazole;

1 таблетка містить рабепразолу 10 мг або 20 мг;

Допоміжні речовини:

 • Таблетки по 10 мг вабить (Е 421), гідроксипропілметилцелюлоза низькозаміщена, магнію оксид важкий, повідон, натрію гідроксид, тальк, магнію стеарат, етилцелюлоза, заліза оксид червоний (Е172), титану діоксид (Е 171), метакрилатного сополимера дисперсія, триетилцитрат;
 • Таблетки по 20 мг вабить (Е 421), гідроксипропілметилцелюлоза низькозаміщена, магнію оксид важкий, повідон, натрію гідроксид, тальк, магнію стеарат, етилцелюлоза, заліза оксид жовтий (Е172), титану діоксид (Е 171), метакрилатного сополимера дисперсія, триетилцитрат.

Протипоказання

 • гіперчутливість до рабепразолу натрію, заміщених бензімідазолу або будь-якого іншого інгредієнта препарату;
 • період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування

Активна виразка дванадцятипалої кишки та активна доброякісна виразка шлунка: рекомендована доза при цих захворюваннях становить 20 мг 1 раз на добу вранці. У більшості пацієнтів з активною виразкою дванадцятипалої кишки час, необхідний для загоєння виразки, становить до 4-х тижнів. Однак деяким пацієнтам для одужання слід приймати препарат додатково протягом ще 4-х тижнів. У більшості пацієнтів з активною доброякісною виразкою шлунка загоєння відбувається за 6 тижнів, але деяким пацієнтам, нечутливим до лікування, для загоєння виразок слід приймати препарат додатково протягом ще 6-ти тижнів.

Ерозивно або виразкова гастроезофагеальна рефлюксна хвороба: рекомендована доза при цих захворюваннях становить 20 мг 1 раз на добу протягом 4-8 тижнів.

Тривале лікування ГЕРХ (підтримуюча терапія ГЕРХ): для тривалого лікування можна застосовувати підтримуючі дози 10 мг або 20 мг 1 раз на добу (в залежності від ефективності лікування).

Симптоматичне лікування ГЕРХ від помірної до дуже тяжкого ступеня: пацієнтам без езофагіту препарат призначають в дозі 10 мг 1 раз на добу. Якщо після 4-х тижнів лікування симптоми не зникають, слід провести додаткове обстеження пацієнта. Як тільки симптоми зникнуть, подальшого контролю симптомів можна досягти використанням режиму «за вимогою»: застосовувати 10 мг 1 раз на добу за потребою.

Синдром Золлінгера-Еллісона: дозу підбирають індивідуально. Рекомендована початкова доза - 60 мг 1 раз на добу. Дозу можна поступово підвищувати до 120-ти мг на добу при клінічній необхідності. Можна застосовувати разову дозу до 100 мг на добу. При необхідності прийому 120 мг на добу дозу ділять на 2 прийоми по 60 мг. Тривалість лікування залежить від клінічної необхідності. Деякі хворі на синдром Золлінгера-Еллісона отримували лікування рабепразол натрію протягом одного року.

Ерадикація Н. pylori: пацієнтам з Н. pylori слід застосовувати відповідні комбінації препарату з антибіотиками. За свідченнями, які потребують прийому лише 1 раз на добу, таблетки слід приймати вранці до їжі. Хоча ні прийом в першу половину дня, ні прийом їжі не продемонстрували впливу на дію рабепразолу, цей режим застосування є більш сприятливим для лікування. Таблетки не можна розжовувати або подрібнювати, їх слід ковтати цілими.

особливості застосування

вагітні

Протипоказано.

діти

Рабімак не рекомендується призначати дітям, оскільки в даний час немає достатнього досвіду його застосування у пацієнтів цієї вікової групи.

водії

З огляду на фармакодинаміку рабепразолу натрію і властивий йому профіль побічних ефектів можна вважати, що Рабімак не повинен негативно впливати на керування автотранспортом або іншими механізмами. Разом з тим у разі виникнення сонливості рекомендується уникати керування автотранспортом або іншими механізмами.

Передозування

Досвід навмисного або випадкового передозування обмежений. Ніяких симптомів, пов'язаних з передозуванням, не виявлено. Максимальна досліджена доза не перевищувала 180 мг рабепразолу натрію 1 раз на добу під час лікування синдрому Золлінгера-Еллісона.

Специфічний антидот для препарату Рабімак невідомий. Рабепразол натрію добре зв'язується з білками плазми крові і не виводиться під час діалізу. При передозуванні необхідно проводити симптоматичну і підтримуючу терапію.

Побічні ефекти

Найбільш частими побічними реакціями, про які повідомлялося, були головний біль, діарея, біль в животі, астенія, метеоризм, висипання і сухість у роті. Побічні ефекти, які спостерігалися були здебільшого незначними, помірними і швидко проходили.

взаємодія

Антациди. Під час клінічних випробувань пацієнти одночасно з Рабімаком брали при необхідності антациди; в ході спеціального дослідження не спостерігалося взаємодії препарату з антацидами, такими як алюмінію або магнію гідроксид.

Клопідогрель. Одночасне застосування клопідогрелю і рабепразолу здоровим добровольцям не мало клінічно важливого впливу на концентрації активного метаболіту клопідогрелю. Корекція дози не потрібна.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Рабімак табл. п / о 20мг №30  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Т89138
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь