пролатан капли глазн. 0,005% - 2,5 мл

пролатан капли глазн. 0,005% - 2,5 мл

Пролатан краплі очні 0,005% флакон з крапельницею 2,5 мл

Торгівельна назва Пролатан
діючі речовини латанопрост
Категорія

Лікування очей і вух

Кому можна
 • дорослим
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • дітям
  з 1-го року
 • вагітним
  НЕ МОЖНА
 • годуючим
  НЕ МОЖНА
 • алергікам
  з обережністю
 • діабетикам
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • водіям
  з обережністю, можливо тимчасове затуманення зору
Форма випуску краплі
спосіб введення Для очей
вид упаковки флакон
Кількість в упаковці 2,5 мл
Кількість дійств. вещ-ва 0,05 мг / мл
Взаємодія з їжею Не має значення
Чутливість до світла чутливий
умови відпустки За рецептом
Термін придатності 2 роки
Температура зберігання від 2 ° C до 8 ° C
ознака вітчизняний імпортний
Виробник СЕНТІСС ФАРМА ПВТ ЛТД
Країна виробництва Індія
код АТС S01EE01

Краплі очні «Пролатан» застосовуються при наступних показаннях:

 • зниження підвищеного внутрішньоочного тиску (ВОТ) у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою і підвищеним внутрішньоочним тиском;
 • зниження підвищеного внутрішньоочного тиску у дітей з підвищеним внутрішньоочним тиском і дитячої глаукомою.

склад

Діюча речовина - латанопрост (1 мл розчину містить 0,05 мг латанопросту).

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, натрію гідрофосфат безводний, натрію дигідрофосфат моногідрат, вода для ін'єкцій.

Протипоказання

Відома підвищена чутливість до будь-якого з компонентів, які входять до складу препарату.

Спосіб застосування

Рекомендована доза для дорослих, в тому числі осіб похилого віку

Рекомендована терапія: по одній краплі в уражене око 1 раз на добу. Оптимальний ефект досягається при застосуванні препарату ввечері.

Препарат не слід застосовувати частіше, ніж 1 раз на добу, оскільки показано, що при частому застосуванні зменшується ефективність зниження внутрішньоочного тиску.

У разі пропуску дози слід продовжити лікування, прийнявши таку дозу в звичайний час. Як і для будь-яких крапель очних, для зменшення можливої ​​системної абсорбції при закапуванні рекомендується протягом однієї хвилини притискати слізний мішок в області медіального кута ока (оклюзія слізних точок). Це необхідно робити кожен раз, відразу після закапування.

Перед закапуванням крапель очних слід знімати контактні лінзи і встановлювати їх знову можна через 15 хвилин.

При застосуванні декількох офтальмологічних засобів місцевої дії, крім латанопроста, їх слід застосовувати з інтервалом не менше 5 хвилин.

діти

Препарат можна застосовувати пацієнтам дитячого віку з таким же дозуванням, що і для дорослих.

Дані по ефективності і безпеки застосування препарату у віковій групі до одного року дуже обмежені (4 пацієнта). Відсутні доступні дані щодо застосування недоношеним немовлятам (народженим раніше 36-го тижня вагітності).

У дітей вікової групи від народження до 3-х років, які страждають головним чином на первинну вроджену глаукому, хірургічне втручання (наприклад, трабекулотомія / гоніотомія) залишається методом першої лінії.

Безпека тривалого застосування у дітей не встановлена.

особливості застосування

вагітні

Безпека застосування цього лікарського засобу вагітним жінкам не встановлена. Його фармакологічна дія становить потенційний ризик для протікання вагітності, для плода або новонародженого. У зв'язку з цим препарат не слід використовувати в період вагітності.

Латанопрост і його метаболіти можуть проникати в грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, слід припинити годування груддю перед лікуванням препаратом.

Латанопрост, за даними досліджень на тваринах, не впливає на фертильність чоловіків або жінок.

Лікар повинен бути негайно поінформований, якщо пацієнтка планує завагітніти або думає, що вона вагітна, і застосовує латанопрост 0,005% краплі очні, розчин.

Препарат слід застосовувати жінкам репродуктивного віку тільки під контролем лікаря.

водії

Як і застосування інших препаратів, закапування очних крапель може викликати тимчасову нечіткість зору. Поки цей ефект не пройде, пацієнтам не слід керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.

Передозування

Крім роздратування очей і кон'юнктивальної гіперемії, інших побічних ефектів з боку очей при передозуванні препаратом не зафіксовано.

Побічні ефекти

Більшість небажаних явищ пов'язана з органами зору. У відкритому 5-річному дослідженні латанопроста у 33% пацієнтів була зареєстрована зміна пігментації райдужної оболонки. Інші офтальмологічні побічні ефекти зазвичай є тимчасовими і виникають тільки при застосуванні препарату.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 2-8 ° С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.

Після розкриття флакон зберігати не більше 4-х тижнів при температурі не вище 25 ° С.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Пролатан кап. очей. 0,005% фл. 2,5мл  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Т88747
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь