прогинорм Ово капс.мягкие 200 мг №30

прогинорм Ово капс.мягкие 200 мг №30

Прогінорм Ово капсули м'які по 200 мг 2 блістери по 15 шт

Торгівельна назва Прогінорм Ово
діючі речовини прогестерон
Категорія

Сечостатева система

гормональні препарати

Кому можна
 • дорослим
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • дітям
  НЕ МОЖНА
 • вагітним
  МОЖНА, МОЖЛИВО
 • годуючим
  НЕ МОЖНА
 • алергікам
  з обережністю
 • діабетикам
  з обережністю
 • водіям
  з обережністю
Форма випуску капсули
спосіб введення всередину
вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 30 капсул (2 блістери по 15 шт.)
Кількість дійств. вещ-ва 200 мг
Взаємодія з їжею Не має значення
Чутливість до світла Чи не чутливий
умови відпустки За рецептом
Термін придатності 3 роки
Температура зберігання від 5 ° C до 25 ° C
ознака вітчизняний імпортний
Виробник ЛАБОРАТОРІОС ЛЕОН ФАРМА С.А.
Країна виробництва Іспанія
код АТС G03DA04

Капсули «Прогінорм Ово» застосовуються при наступних показаннях:

 • гінекологічні:
  • порушення, пов'язані з дефіцитом прогестерону, а саме: передменструальний синдром, порушення менструального циклу (дизовуляція, ановуляція), фіброзно-кістозна мастопатія, преклімактеричний період;
  • замісна гормонотерапія в менопаузі (в поєднанні з естрогенною терапією);
  • безпліддя при лютеїнової недостатності;
 • акушерські:
  • профілактика звичного викидня або загрози викидня на фоні лютеїнової недостатності;
  • загроза передчасних пологів.

склад

Діюча речовина - progesterone (одна капсула м'яка містить прогестерону 200 мг).

Допоміжні речовини: олія арахісова, соєвий лецитин; оболонка капсули: желатин 150 Bloom, гліцерин 99%, титану діоксид (Е171).

Протипоказання

 • підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • тяжкі порушення функції печінки;
 • підозрювана або підтверджена неоплазия грудей або статевих органів;
 • недіагностовані вагінальні кровотечі;
 • невдалий або неповний аборт;
 • тромбофлебіт, ромбоемболіческіе порушення;
 • крововилив у мозок;
 • порфірія.

Спосіб застосування

Рекомендується приймати капсули, запиваючи склянкою води натще, бажано ввечері, перед сном.

У більшості випадків середньодобова доза становить 200-300 мг в 1 або 2 прийоми (200 мг ввечері, перед сном, і 100 мг вранці, якщо виникає така необхідність).

При недостатності лютеїнової фази (передменструальний синдром, порушення менструального циклу, передменопауза, фіброзно-кістозна мастопатія): приймають протягом 10-ти днів (зазвичай з 17-го по 26-ий день циклу включно).

При замісній гормонотерапії менопаузи: оскільки окремо естрогенотерапія не рекомендується, прогестерон необхідно застосовувати як доповнення до неї останні два тижні кожного курсу, які настають за однотижневих підтримкою будь-замісної терапії, в ході якої може спостерігатися кровотеча відміни.

При загрозі передчасних пологів: приймають 400 мг препарату «Прогінорм Ово» через кожні 6-8 годин до зникнення симптомів. Ефективну дозу та кратність застосування підбирають індивідуально залежно від клінічних проявів загрози передчасних пологів. Після зникнення симптомів дозу препарату «Прогінорм Ово» поступово знижують до підтримуючої (наприклад 200 мг 3 рази на добу). У цій дозі препарат можна застосовувати до 36-ти тижнів вагітності.

Застосування прогестерону після 36-го тижня вагітності не рекомендується.

особливості застосування

вагітні

Застосування капсул «Прогінорм Ово» не протипоказане при вагітності, в тому числі в перші тижні. За період застосування препарату не спостерігалося жодного випадку несприятливої ​​дії препарату на плід. При застосуванні препарату у другому та третьому триместрах вагітності необхідний контроль функції печінки.

Надходження прогестерону в грудне молоко докладно не вивчалось. Отже, його призначення слід уникати під час годування грудьми.

Існують дані про можливий розвиток гіпоспадії, при застосуванні прогестагенів під час вагітності для профілактики звичайного викидня, або загрози викидня на фоні лютеїнової недостатності, про що повинна бути проінформована пацієнтка.

діти

Препарат не призначений для застосування в педіатричній практиці.

водії

Водіям транспорту та операторам машин: можливі сонливість і запаморочення, пов'язані з прийомом препарату внутрішньо.

Застосування капсул перед сном дозволяє уникнути цих неприємних наслідків.

Передозування

Симптоми передозування можуть проявлятися симптоматикою побічних реакцій, в тому числі сонливістю, запамороченням, ейфорією, дисменореей, зменшенням тривалості циклу, метрорагія.

У деяких осіб звичайна доза може виявитися надмірною через існуючу або вторинне поява нестабільної ендогенної секреції прогестерону, підвищеної чутливості до препарату або дуже низького супутнього рівня естрадіолу в крові.

У таких випадках достатньо:

 • зменшити дозу прогестерону або призначати прийом прогестерону увечері перед сном протягом 10-ти діб за цикл в разі сонливості або скороминущого запаморочення;
 • перенести початок лікування на більш пізній термін в циклі (наприклад, 19-а доба замість 17-их) в разі його скорочення або кров'яних виділень;
 • перевірити, чи достатній рівень естрадіолу у пацієнтки, яка отримує заміщену гормональну терапію в пременопаузі.

Побічні ефекти

Розлади репродуктивної системи та молочних залоз: часті - зміна менструацій, аменореї, що перемежовуються кровотечі; нечасті - мастодиния.

Порушення центральної нервової системи: часті - головний біль; нечасті - сонливість, короткочасне відчуття запаморочення; дуже рідкісні - депресія.

Шлунково-кишкові розлади: нечасті - блювання, діарея, запор; рідкісні - нудота.

Гепатобіліарні розлади: нечасті - холестатичнажовтуха.

Порушення імунної системи: дуже рідкісні - кропив'янка.

Захворювання шкіри та підшкірної клітковини: нечасті - свербіж, акне; дуже рідкісні - хлоазма.

Також можуть спостерігатися такі прояви побічних реакцій як зміна лібідо, дискомфорт у грудях, передменструальні симптоми, гіпертермія, безсоння, алопеція, гірсутизм, венозна тромбоемболія, емболія легеневої артерії, затримка рідини, зміна ваги, шлунково-кишкові розлади, анафілактичні реакції.

Сонливість і / або запаморочення спостерігаються в разі супутньої гипоестрогенії. Зменшення дози препарату або збільшення дози естрогену одразу усуває ці явища, не знижуючи терапевтичного ефекту.

Якщо курс лікування починається дуже рано на початку місячного циклу, особливо до 15-го дня, можуть мати місце скорочення циклу або випадкові кровотечі.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Зверніть увагу!

Перед застосуванням препарату  Прогінорм Ово капс. м'які 200мг №30  на цій сторінці - спрощена авторська версія сайту, створена на підставі інструкції / ий по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника (додається до кожної упаковки препарату).

Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

Т85974
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь