ОМК 1 краплі для очей 10 мл

ОМК 1 краплі для очей 10 мл

ОМК 1 краплі для очей 10 мл

Категорія Зволоження та комфорт очей
Торгівельна назва ОМК
лінійка ОМК 1
Кількість в упаковці 10мл
Вид товару краплі
Кількість в упаковці 10 мл
призначення для очей

Форма випуску

Краплі очні, розчин.

склад

Цитиколін  натрієва сіль  2%,  натрію  гіалуронат  0,2%, натрію фосфат моногідрат, натрію дигідрофосфат додекагідрат, натрію хлорид, бензаліконія хлорид, вода для ін'єкцій.

Загальна характеристика

Механізм дії:

цитиколін є природним, фізіологічним і основним попередником при синтезі фосфоліпідів нейрональних мембран. Забезпечує структурний відновлення цілісності пошкоджених мембран нервових клітин, є фактором росту нервових волокон зорового нерва при дегенеративних офтальмологічних патологіях, таких, як глаукома, оптична глаукоматозная нейропатія, ішемія диска зорового нерва, а також змін очного дна, які пов'язані з діабететом, гіпертонічною хворобою (ангіопатія , ангиосклероз, ретинопатія). Завдяки тимчасової і зворотного релаксації епітеліального бар'єру рогівки і низької концентрації (0,01%) бензалконію хлориду - підсилювача пенетрации, що стимулює збільшення міжклітинних щілин рогівки, цитиколін проникає в передню камеру очі і, за допомогою дифузії,

гіалуронова  кислота є природним високомолекулярним биополимером, несульфірованним глікозаміногліканами, що входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин в організмі людини. Це один з основних компонентів позаклітинного матриксу, який міститься в багатьох біологічних рідинах (слині, синовіальної рідини, склоподібному тілі і ін.). Гіалуронова кислота має важливу роль в гідродинаміці тканин, а також бере значну участь в проліферації і міграції клітин, має проангіогенних властивості, мукоадгезівное і в'язко-пружне дію, що покращує стабільність слізної плівки і зберігає очну поверхню змащеній, зволоженою і захищеною, створює сприятливу мікросередовище для процесів реепітелізації, відновлення очної поверхні у випадках пошкодження рогівки і кон'юнктиви.

Гіалуронова кислота сприяє утриманню діючих компонентів препарату на поверхні ока (слізної плівці) і подовжує термін контакту молекули цитиколіну з структурами очі, крім того виступає провідником і сприяє міграції цитиколіну в передню камеру ока і склоподібне тіло.

Показання до використання

ОМК1, завдяки нейромедіаторної, антідегенератівному, антиоксидантній, антиангинальному, метаболічного дії і поліпшенню мікроциркуляції рекомендується при:

 • Глаукомі і оптичної глаукоматозной нейропатії
 • діабетичної ретинопатії
 • Ішемічної оптичної нейропатії
 • макулодистрофії
 • Дегенеративних захворюваннях рогівки
 • Зміни очного дна, пов'язаних з гіпертонічною хворобою: ангіопатія, ангиосклероз, ретинопатія, тощо.
 • кератитах
 • Зміни очного дна, які пов'язані з аномаліями рефракції: міопія високого ступеня, гіперметропія високого ступеня, тощо.
 • амбліопії
 • До і після кераторефракціонних операцій: фоторефракціонная кератотомія, ЛАСИК тощо.
 • Оперативних втручаннях на передньому сегменті ока.

Спосіб застосування

По 1 краплі 2-3 рази на день або за вказівкою лікаря.

Рекомендований курс лікування 2 місяці / три рази в рік, або протягом 4 місяців / двічі на рік (в залежності від ступеня / стадії захворювання).

Побічні ефекти

Після закапування може спостерігатися тимчасова нечіткість зору. Рекомендується почекати кілька секунд, перш ніж починати будь-яку діяльність, що вимагає чіткості зору. У разі будь-якої небажаної реакції слід припинити використання розчину і проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

застереження

Розчин є стерильним до відкриття флакона.

Щоб запобігти забрудненню розчину, слід щільно закривати флакон після використання і не торкатися кінчиком дозатора до ока або до інших предметів.

Не застосовувати препарат розчин, якщо флакон пошкоджений.

Після закапування необхідно почекати 10-15 хв перед використанням інших місцевих офтальмологічних засобів.

Тільки для зовнішнього застосування в офтальмології.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° C в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки. Не застосовувати препарат через 30 днів після відкриття флакона і після закінчення терміну придатності.

Виробник

ОМІКРОН Італія С.р.л., Віа Бруно Буоцці, 5, 00197, м Рим, Італія. (Omikron Italia Srl, Via Bruno Buozzi, 5, 00197, Roma, Italy).

Місце виробництва:  ФАРМІГЕЯ С.р.л., Віа Г.Б. Олива 6, 56121, м Піза, Італія. (FARMIGEA SpA, Via GB Oliva 6, 56121, Pisa, Italy).

представник

ТОВ «С.А.Ф.ФАРМА», Україна, 02160, м.Київ, пр. Соборності 7-A, офіс 514.

Опис продукту ОМК 1 краплі очей. по 10 мл у флак. представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т84221
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь