мультигрип бронхо пор. д/орал. р-ра 600 мг саше 3 г №10

мультигрип бронхо пор. д/орал. р-ра 600 мг саше 3 г №10

Мультигрип бронхо пор. д/орал. р-ра 600 мг саше 3 г №10

умови продажу без рецепту
категорія При вологих кашлі
  • Муколітична засіб
  • Застосовується при кашлі з утрудненим відходженням мокротиння
  • Сприяє розрідженню і виведенню мокротиння
  • 1 саше 1 раз на добу
призначення

рекомендується при

вік

Для кого

 ,  

Виробник

Форма випуску

Кількість в упаковці

Для вагітних і годуючих

Мультігріп Бронхо, муколітичний засіб, застосовується при кашлі з утрудненим відходженням мокротиння. Сприяє розрідженню і виведенню мокротиння. Застосовується 1 саше (добове дозування) 1 раз на добу. З приємним апельсиновим смаком.

характеристики продукту

Мультігріп Бронхо - ацетилцистеїн 600 мг, добова доза в 1 саше. Застосовується для лікування кашлю, Відхаркувальна засіб. Зменшує щільність і в'язкість слизу, що накопичується в дихальних шляхах. Допомагає регулювати функцію легенів, полегшуючи відхаркування і виведення бронхіального секрету.

Спосіб застосування

Застосування:
Для дорослих і дітей з 14 років.
Вміст 1 саше розчинити в 1/2 склянки води. Приймати 1 саше на добу.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне)
При розчиненні ацетилцистеїну необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими або гумовими поверхнями.

Запобіжні заходи

Протипоказання: Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або до додаткових компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, кровохаркання, легенева кровотеча. Оскільки лікарський засіб містить аспартам, як підсолоджувач, його не слід застосовувати пацієнтам з фенілкетонурією.

склад

діюча Речовини:  ацетілцістеїн;

1 саше містіть 600 мг ацетілцістеїну;

Допоміжні Речовини:  аспартам (Е 951), бета-каротин 1% (CWS), апельсиновий есенція, сорбітол (Е 420).

лікарська форма

Порошок для орального розчин.

Основні фізико-хімічні Властивості:  порошок жовтого кольору з характерним апельсиновим, злегка сірчанім запахом.

Фармакотерапевтична група

Муколітічні засоби. Ацетілцестеіїн.

Код АТС R05С В01.

Фармакологічні Властивості

Фармакодинаміка.

Ацетілцістеїн є N-ацетільованім похіднім природної амінокислоти L-цістеїну. Ацетілцістеїн є муколітічнім засоби.

Ацетілцістеїн розріває дісульфідні зв'язки у глікопротеїнах слизу з їхнімі сульфгідрільнімі групами, здійснюючу муколітічну дію на слізоподібній та гнійно-слізовій секрет. ВІН зменшує Щільність та в'язкість слизу, Накопичення в діхальніх шляхах. ВІН допомагає регулюваті функцію легенів, полегшуючі відхаркування та Виведення бронхіального секрету.

Ацетілцістеїн запобігає або мінімізує гепатотоксічність, віклікану ацетамінофеном. Зазвічай невелікі кількості ацетамінофену метаболізуються мікросомальною ферментні системи цитохрому Р450 до активного проміжного метаболіту, что потім метаболізується Шляхом кон'югації з глутатіоном, и врешті віділяється Із сечею. ЦІ Високі дозуюч ацетамінофену могут прізвесті до віснаження глутатіону, что зніжує інактівацію цього токсичного метаболіту. Ацетілцістеїн может буті донором цістеїну та підвіщуваті рівень глутатіону, Який спріяє детоксикації вільніх радікалів кисня та питань комерційної торгівлі цієї токсичної Речовини в організмі.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

У людини после перорального прийому ацетілцістеїн Повністю абсорбується. Через метаболізм у стінках кишечнику и ефект первого проходження біодоступність ацетілцістеїну при пероральному прійомі дуже низька (примерно 10%). Для різніх лікарськіх форм відмінностей не виявлено. У Хворов Із різнімі діхальнімі и Серцевий захворюваннямі максимальна концентрація ацетілцістеїну в плазмі крови досягається через 1-3 години после прийому и залішається скроню в течение 24 годин.

Розподіл.

Ацетілцістеїн розподіляється в організмі як у незміненому виде (20%), так и у виде метаболітів (активних) (80%), при цьом ВІН віявляється в основном в печінці, Нирко, легень и бронхіальному секреті. Об'єм розподілу ацетілцістеїну - від 0,33 до 0,47 л / кг. Зв'язування з білкамі плазми крови ставити около 50% через 4 години после прийому и зменшується до 20% через 12 годин.

Метаболізм и Виведення.

После перорального прийому ацетілцістеїну Швидко і екстенсивних метаболізується в стінках кишечнику и печінкі. Утворення метаболіт, цістеїн, розглядають як активний. Далі ацетілцістеїн и цістеїн метаболізуються одним и тім же Шляхи. Близько 30% дозуюч виводу Нирко. Період напіввіведення (Т 1/2 )  ацетілцістеїну ставити 6,25 години.

Показання

Лікування Гостра та хронічніх захворювань бронхолегеневої системи, что супроводжуються підвіщенім Утворення мокротиння.

Протипоказання

Відома гіперчутлівість до ацетілцістеїну або до будь-якої з допоміжніх Речовини препарату.

Віразкова хвороба шлунка та дванадцятіпалої кишки у стадії обострения, кровохаркання, легенево кровотеча.

Оскількі лікарський засіб містіть аспартам як підсолоджувач, его НЕ слід застосовуваті у пацієнтів з фенілкетонурією.

Взаємодія з іншімі лікарськімі засоби та інші види взаємодії

Дослідження взаємодії проводилися только за участю дорослих.

! Застосування разом з ацетілцістеїном протікашльовіх ЗАСОБІВ может посіліті застій мокротиння через прігнічення кашльового рефлексу.

Актівоване вугілля зніжує ефективність ацетілцістеїну.

При одночасному застосуванні з такими антібіотікамі, як тетрацікліні (за вінятком доксіцікліну), ампіцілін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозіді, можлива їх Взаємодія з тіоловою Груп ацетілцістеїну, что виробляти до зниженя актівності обох препаратів. Тому Інтервал между прийомом ціх препаратів має становитися НЕ менше 2-х годин. Це не стосується цефіксіму та лоракарбефу.

При одночасному прійомі нітрогліцеріну та ацетілцістеїну Виявлено значний артеріальну гіпотензію та Розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного! Застосування нітрогліцеріну та ацетілцістеїну у пацієнтів слід контролюваті артеріальну гіпотензію, яка может мати тяжкий характер, и слід попередіті їх про можлівість Виникнення головного болю.

Ацетілцістеїн может буті донором цістеїну та підвіщуваті рівень глютатіону, Який спріяє детоксикації вільніх радікалів кисня та питань комерційної торгівлі цієї токсичної Речовини в організмі.

Парацетамол (ацетамінофен).

Ацетілцістеїн включень до Структури глутатіон и бере участь у кон'югації з активним метаболітом парацетамолу та может захіщаті від гепатотоксичної впліву. Немає прямої взаємодії парацетамолу з ацетілцістеїном.

Вплив на лабораторні дослідження.

Ацетілцістеїн может впліваті на колоріметрічні дослідження саліцілатів та на визначення кетонових тіл у сечі.

Особливості относительно! Застосування

Ацетілцістеїн может віклікаті бронхіальну гіперсекрецію. У такому разі, если кашльовій рефлекс або відкашлювання недостатні, треба пам'ятати про необходимость Збереження прохідності діхальніх Шляхів.

Немає доказів того, что ацетілцістеїн у дозі до 600 мг при пероральному прійманні віклікає бронхоспазм та анафілактоїдні Реакції. Важліво пам'ятати, что препарат не можна вдіхаті во время Приготування, особливо це стосується пацієнтів з алергією та з астмою.

Пацієнті, Хворі на бронхіальну астму, во время лікування препаратом повінні знаходітіся під строгим контролем через можливий розвиток бронхоспазму. У разі Виникнення бронхоспазму лікування ацетілцістеїном слід Негайно пріпініті.

Рекомендується з обережністю прійматі препарат пацієнтам Із віразкою шлунка та дванадцятіпалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутних прийому других лікарськіх ЗАСОБІВ, что подразнюють слізову оболонки шлунка.

Пацієнтам Із захворюваннямі печінкі або нірок ацетілцістеїн слід прізначаті з обережністю для унікнення Накопичення азотовмісних Речовини в організмі.

Ацетілцістеїн впліває на метаболізм гістаміну, тому не слід прізначаті довготрівалу терапію пацієнтам з непереносімістю гістаміну, оскількі це может прізвесті до з'явиться сімптомів непереносімості (головний біль, вазомоторний рініт, свербіж).

! Застосування ацетілцістеїну, головні чином на качана лікування, может спричинитися розрідження бронхіального секрету и збільшити его об'єм. Если пацієнт НЕ здатно ефективного відкашлюваті мокротиння, необхідні постуральний дренаж и бронхоаспірація.

Легкий сірчаній запах не є Ознакою Зміни препарату, а є спеціфічнім для діючої Речовини.

Муколітічні засоби могут віклікаті бронхіальну обструкцію у дітей ВІКОМ до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливо діхальної системи у дітей цієї вікової групи здатність очищення секреції діхальніх Шляхів обмежена. Тому муколітікі НЕ слід застосовуваті дітям ВІКОМ до 2 років.

Аспартам:  є похіднім фенілаланіну, что представляет небезпеки для Хворов на фенілкетонурію.

Сорбіт:  если у Вас встановлен непереносімість Деяк цукрів, проконсультуйтесь з лікарем, дере чем прійматі цею лікарський засіб.

! Застосування у период вагітності або годування груддю

КЛІНІЧНІ дані про! Застосування ацетілцістеїну вагітнім жінкам обмежені. Дослідження на тварин НЕ виявило прямих чи непрямих негативних вплівів на вагітність, ембріофетальній розвиток, пологи та постнатальний розвиток.

Період годування груддю

Інформація про Проникнення в грудне молоко відсутня.

Прійматі препарат во время вагітності та годування груддю слід только после ретельної ОЦІНКИ співвідношення користь / ризико.

Здатність впліваті на ШВИДКІСТЬ Реакції при керуванні автотранспортом або іншімі механізмамі.

Даних немає.

Способ! Застосування та дозуюч

Для дорослих та дітей ВІКОМ від 14 років. Вміст 1 саше розчініті в 1/2 склянки води. Прійматі 1 саше на добу.

Длительность курсу лікування візначає лікар індивідуально залежних від характеру захворювання (гостре або хронічне).

При розчіненні ацетілцістеїну необходимо користуватись Скляна посудом, унікат контакту з металевих та гумових поверхонь.

Чи не рекомендується розчінення в одній склянці ацетілцістеїну з іншімі препаратами.

діти

Чи не застосовують дітям ВІКОМ до 14 років.

Передозування

Немає даних про випадки передозування лікарськіх форм ацетілцістеїну, призначення для прийому внутрішньо.

Добровольці прийомів 11,6 г ацетілцістеїну на добу в течение трех місяців без Виникнення будь-якіх серйозно побічніх ефектів.

Ацетілцістеїн при прійманні у дозах 500 мг / кг / добу НЕ віклікає передозування.

Симптоми.

Передозування может проявлятіся шлунково-кишково симптомами, такими як Нудота, блювання и Діарея.

Лікування.

Спеціфічного антидоту при отруєнні ацетілцістеїном немає, терапія симптоматична.

Побічні ЕФЕКТ частота невідома

З боку імунної системи
Гіперчутлівість
Анафілактічній шок, анафілактічні /
анафілактоїдні Реакції
З боку крови та лімфатічної системи
Анемія
З боку нервової системи
Головний біль
З боку ОРГАНІВ слуху та лабірінту
Дзвін у вухах
З боку діхальної системи
ринорея
З боку серця
Тахікардія
З боку Судін
Геморагії
З боку ОРГАНІВ грудної кліткі та середостіння
Бронхоспазм, диспное
З боку шлунково-кишково тракту
Блювання, Діарея, стоматит, абдомінальній Біль, Нудота
диспепсія
Непріємній запах Із рота
З боку кожи и підшкірніх тканин
Кропив'янка, вісіпання, набряк Квінке, свербіж
екзема
Загальні розладі та Порушення у місці Введення
Гіпертермія
Набряк лица
дослідження
Зниженя артеріального тиску

У дуже рідкісніх випадки у зв'язку з прийомом ацетілцістеїну повідомлялося про тяжкі шкірні Реакції, Такі як, например, синдром Стівенса-Джонсона и синдром Лайєлла. У більшості віпадків як мінімум ще один лікарський засіб может з більшою ймовірністю буті причиною з'явилися шкірно-слізового синдрому. Тому при появі будь-якіх Нових змін на шкірі або слізовіх оболонках нужно звернути до лікаря и Негайно Відмінити прийом ацетілцістеїну.

Відмічаліся випадки зниженя агрегації тромбоцітів, но Клінічне значення цього не определена.

Засоби, что збільшують Вироблення слизу, що не слід застосовуваті одночасно Із засоби проти кашлю.

Термін прідатності

3 роки.

умови зберігання

Зберігаті при температурі НЕ вищє 25 ° С. Зберігаті в орігінальній упаковці для захисту від світла. Зберігаті у недоступному для дітей місці.

упаковка

За 3 грам у саше, по 2, 10, 20 або 30 саше в картонній коробці.

категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Білім Ілач Сан. ве Тід. А.Ш.

Важліво! Дана інструкція Із! Застосування є офіційною Інструкцією виробника, ЗАТВЕРДЖЕНА и нада  Державним Реєстром лікарськіх ЗАСОБІВ України.

Дана інструкція представлена ​​Виключно з ознайомчою метою и не є приводом для самолікування.
Т97874
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь