імундіале капс. 320 мг №30

імундіале капс. 320 мг №30

Імундіале капсули по 320 мг №30
Категорія Зміцнення імунітету
Торгова назва Імундіале
Вид товару капсули
Кількість в упаковці 30 штук
Призначення зміцнення імунітету
склад
1 капсула містить активні інгредієнти: бета-глюкан - 200 мг (бета-глюкан 1-3, 1-6 - 70%), екстракт ехінацеї пурпурової - 100 мг.

Допоміжні речовини: Орісіл, кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки - 5,0 г, вуглеводи - 57,3 г, жири - 1,0 г; 258,2 ккал (1080,3 кДж).

властивості
Властивості продукту обумовлені імуностимулюючі і протизапальними властивостями активних інгредієнтів, які сприяють поліпшенню функціонального стану імунної системи, підвищення неспецифічної резистентності організму і зниження запальних реакцій. Рекомендується як додаткове джерело біологічно активних речовин з імуномодулюючими властивостями (бета-глюкан, цікоріевая кислота і її ефірі, алкаміди і полісахариди) з метою нормалізації функціонального стану імунної системи.

Бета-глюкан - відносяться до полісахаридів, входять до складу мембрани дріжджових грибів. Бета-глюкан 1-3, 1-6 є найбільш активними природними імуностимуляторами і, на відміну від синтетичних імуномодуляторів, які не характеризуються токсичними ефектами. Бета-глюкан 1-3, 1-6 мають регулюючим і стимулюючим впливом на імунокомпетентні клітини - взаємодіючи з макрофагами, вони стимулюють неспецифічну резистентність, а з Т-лімфоцитами - специфічна імунна відповідь. При цьому відбувається посилення продукції цитокінів, активація Т-лімфоцитів і клітин-кілерів. При хронічних запальних процесах Бета-глюкан оптимізують імунну відповідь і виявляють м'які протизапальні властивості, оскільки знижують синтез прозапальних цитокінів і підсилюють продукцію інтерферонів. Ці механізми обумовлюють ефективність Бета-глюканов при різних захворюваннях з розвитком вторинного імунодефіциту. Бета-глюкан також володіють антиоксидантними властивостями, сприяють нормалізації обміну ліпідів і знижують рівень холестерину в крові, покращують мікробіоценоз кишечника.

Екстракт Ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea) є рослинним стимулятором імунітету, який сприяє підвищенню резистентності організму при гострих і хронічних захворюваннях. Основними активними інгредієнтами Ехінацеї пурпурової є похідні кавової кислоти (цікоріевая кислота і її ефіри), алкаміди і полісахариди, які мають імуномодулюючу активність. Біологічно активні речовини екстракту Ехінацеї володіють антибактеріальними, противірусними, фунгіцидними, протизапальними та імуномодулюючими властивостями - активують імунні клітини (макрофаги, гранулоцити і Т-лімфоцити), підвищуючи захисні сили організму. Екстракт Ехінацеї також стимулює кору надниркових залоз, збільшуючи продукцію гормонів, які проявляють протиалергічну і протиревматичні активність.

Завдяки цим властивостям ІММУНДІАЛЕ ™ сприяє поліпшенню функціонального стану імунної системи, підвищення неспецифічної резистентності організму і зниження запальних реакцій, що, в свою чергу, прискорює процес одужання і попереджає загострення хронічних запальних захворювань.

Рекомендації щодо застосування
Рекомендується для нормалізації функціонального стану імунної системи при гострих і хронічних інфекційних і запальних захворюваннях: кишкових інфекціях, захворюваннях печінки (в т.ч. вірусних гепатитах В і С), запальних захворюваннях дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, бронхіти, пневмонії) і урогенітального тракту (цистит, пієлонефрит, вагініт, генітальний герпес, урогенітальний хламідіоз, мікоплазмоз); інших запальних і інфекційних захворюваннях (рецидивуючий герпес, папіломатоз, хронічний фурункульоз, цитомегаловірусна інфекція) і при гіперпроліферативних станах, а також для загального зміцнення організму і попередження розвитку запальних захворювань.

Спосіб застосування
Приймати дорослим по 1 капсулі на добу за 30 хвилин до або після їди, запиваючи водою. Курс застосування становить 1-2 місяці. При необхідності курс можна повторювати кілька разів на рік. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Чи не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і період лактації.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4 º С до 25 ° С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності
24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску
Капсули з масою 320 мг №30.

Опис продукту Іммундіале капсули по 320 мг №30 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т90272
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь