гиалера гель стик-пак. 15 мл № 20

гиалера гель стик-пак. 15 мл № 20

Гіалера емульсія д/перор. застос. по 15 мл №20 в стік.

Категория При пичиї
Торговое название Гіалера
Количество в упаковке №20
Вид товара эмульсия
Количество в упаковке 20 штук
Назначение
При пичиї

склад
1 стик (15 мл емульсії) містить: натрію гіалуронат - 0,015 г, натрію альгінат - 0,375 г, натрію бензоат, ксиліт, ароматизатор «груша», воду очищену, калію сорбат, Аксоля З 62 сукралозу.

властивості
Печія - неприємне відчуття печіння або болю в області за грудиною або в горлі, яке виникає при подразненні стінок стравоходу кислим шлунковим соком або жовчі і, як правило, супроводжується відчуттям кислоти або гіркоти у роті, переповнення і важкості в шлунку.

Печія виникає переважно вранці або після вживання жирної і гострої їжі, фаст-фуду, солодощів, здоби, газованих і алкогольних напоїв, куріння тощо.

Гіалера містить унікальну запатентовану комбінацію альгінату натрію і натрію гіалуронату для підтримки нормального функціонування слизової оболонки шлунка і стравоходу, усунення печії.

Згідно загальноосвітніх доступним літературних джерел, основні речовини, що входять до складу Гіалери, мають такі характеристики: альгінат натрію - природний полісахарид, отриманий із бурих водоростей. Альгінат натрію взаємодіє з соляною кислотою шлункового соку з утворенням гелеобразного, рухомого захисного бар'єру на поверхні рідкого вмісту шлунка. Захисний бар'єр має нейтральне значення рН і захищає слизову оболонку шлунка і стравоходу від агресивного впливу соляної кислоти і пепсину. Захисна дія альгінату натрію проявляється значним ослабленням болючих і диспептичних проявів, а саме: печії, відрижки кислим, тяжкості в шлунку; гіалуронова кислота (у вигляді натрію гіалуронату) - фізіологічний полісахаридних комплекс, що міститься в тканинах і рідинах організму.

Особливою властивістю гіалуронової кислоти є виражена здатність зв'язувати молекули води і утворювати на поверхні слизової оболонки шлунка і стравоходу тонку захисну плівку, яка зберігається протягом тривалого часу і покриває нервові закінчення і створює механічний бар'єр, що перешкоджає подразнення та ушкодження.

Гіалуронова кислота створює умови для відновлення пошкоджених клітин і загоєння слизової оболонки, сприяє зменшенню запалення і усунення дискомфорту в шлунку, має антисептичну дію. Спираючись на властивості основних речовин, що входять до складу Гіалери, її рекомендується вживати для полегшення стану:

при симптоматичної печії;
при тяжкості в шлунку;
при відрижці кислим;
при підвищеній кислотності шлункового соку;
при розладах травлення в результаті закидання кислого шлункового вмісту в стравохід (рефлюкс).
Рекомендації щодо застосування
Дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування слизової оболонки шлунка і стравоходу, усунення печії. Добавки дієтичні годі було використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування
Дітям з 6 років і дорослим приймати по 1 стик після їжі, а також, при необхідності, перед сном.

Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем! Не є лікарським засобом.

Протипоказання
Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу засобу, дитячий вік до 6 років, жінки в період вагітності і лактації.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, віддаленому від світла і тепла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності
4 роки з дати виготовлення. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску
Емульсія по 15 мл в стіках № 20 в коробці з картону.

Опис продукту Гіалера емульсія д / перор. прим. по 15 мл №20 в стик. представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т84217
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь