гиаль-мено супп. ваг. №10

гиаль-мено супп. ваг. №10

Гіаль-Мено суппозиторії вагін. №10

Категория Применяемые в гинекологии и проктологии
Микрофлора влагалища и уретры
Торговое название Гиаль
Линейка Гиаль-Мено
Количество в упаковке №10
Вид товара суппозитории
Количество в упаковке 10 штук
Назначение для женщин

Состав

1 суппозиторий содержит: активные вещества:

гиалуроновая кислота (в виде натриевой соли) 10 mg (мг)
токоферола ацетат 100 mg (мг)
экстракт центеллы азиатской 60 mg (мг)

экстракт цветков ромашки

50 mg (мг)
экстракт цветков календулы лекарственной 60 mg (мг)
сок листьев алоэ вера 60 mg (мг

вспомогательные вещества: гидрогенизированные триглицериды, пропиленгликоль, воск пчелиный.

властивості
Активні компоненти супозиторіїв гиалит-Мено володіють зволожуючим, регенеративним, антисептичну, протизапальну діями для швидкого відновлення слизової оболонки піхви.

Гіалуронова кислота являє собою полісахарид, що входить до складу багатьох тканин організму і відповідає за важливі біологічні функції. За рахунок полімерної природи, гіалуронова кислота здатна утримувати молекули води на поверхні слизових оболонок, сприяє їх зволоженню. Покращує еластичність і пружність тканин, сприяє їх регенерації.

Вітамін Е (токоферолу ацетат) є антиоксидантним засобом, сповільнює перекисне окислення ліпідів, бере участь в процесах тканинного дихання, знижує симптоми вагінальної атрофії.

Екстракт центелли азіатської проявляє протизапальну і регенеративну дію, стимулює синтез колагену, надає ранозагоювальну дію без утворення рубцевої тканини, покращує трофіку тканин і пластичність судинної стінки.

Біологічно активні речовини екстракту ромашки прискорюють регенерацію епітелію, мають протизапальні та антисептичні властивості. Завдяки вмісту хамазулена екстракт ромашки надає протиалергічну дію.

Екстракт календули має виражені протизапальні, ранозагоювальні та антимікробними властивостями. Прискорює регенерацію тканин і захищає від появи грубого колоїду на місці пошкодження.

Сік алое покращує клітинний метаболізм, трофіку і регенерацію тканин, підвищує загальну неспецифічну резистентність і стійкість слизових оболонок до дії ушкоджуючих агентів.

Рекомендації щодо застосування
Супозиторії гиалит-Мено рекомендується застосовувати для відновлення і збереження зволоженості піхви при дискомфортних станах, які характеризуються запальними процесами і сухістю слизової оболонки піхви; при станах після медикаментозного клімаксу або хірургічної менопаузи; для більш комфортного статевого акту.

Спосіб застосування
До і після застосування супозиторіїв дотримуватися правил особистої гігієни: мити руки. Супозиторії гиалит-Мено застосовувати один раз на добу перед сном. Супозиторій звільнити від стрипа безпосередньо перед застосуванням і ввести глибоко в піхву в положенні лежачи на спині, зігнувши ноги. Супозиторій не слід різати або ламати на частини. Тривалість лікування залежить від вираженості дискомфортних відчуттів, після досягнення бажаного ефекту рекомендується застосовувати супозиторії ще протягом 2-3 днів. При необхідності супозиторії вагінальні гиалит-Мено можна використовувати протягом тривалого періоду.

особливості застосування
Чи не ковтати. Уникати потрапляння в очі.

Протипоказання
Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента кошти.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

Форма випуску
Супозиторії вагінальні. По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Термін придатності
3 роки.

Виробник
Цидония Д.О.О., 75320, вул. Липа, 73, Грачаніца, Боснія і Герцеговина.

Опис продукту гиалит-Мено супозиторії вагин. №10 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т88523
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь