галоприл 1,5 мг №50

галоприл 1,5 мг №50

Галоприл таблетки по 1,5 мг 5 блістеров по 10 шт

Показані при:

Шизофренії: лікування симптомів та профілактика рецидивів.
Інших психозах, особливо параноїдальних.
Манії і гіпоманії.
Психічних і поведінкових розладах, таких як агресія, гіперактивність і схильність до самоскалічення у розумово відсталих пацієнтів і у пацієнтів з органічними ураженнями головного мозку.
Допоміжної терапії при короткочасному лікуванні психомоторного збудження помірного та тяжкого ступеня.
Нудоти і блювоти.
склад
Діюча речовина: haloperidol;

1 таблетка містить галоперидолу - 1,5 мг;

Допоміжні речовини: натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна лактоза моногідрат, крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний магнію стеарат макрогол 4000.

Протипоказання
Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату. Коматозний стан, пацієнти з важкою депресією від алкоголю або інших речовин, що діють на центральну нервову систему, ендогенні депресії без порушення, хвороба Паркінсона. Астенія, неврози і спастичні стани через ураження базальних гангліїв (геміплегія, розсіяний склероз).
Важкі клінічні захворювання серця. Особи зі спадковістю до аритмій або до аритмії типу «пірует». Невиліковна гіпокаліємія. Одночасне застосування препаратів, які подовжують інтервал QT; депресія захворювання нирок і печінки з вираженими порушеннями їх функцій.
Відома або підозрювана вагітність, годування грудьми.
Парентеральне застосування дітям.
Спосіб застосування
Приймати всередину під час або після їди, запиваючи повною склянкою води.

Дозування препарату для всіх показань встановлювати індивідуально під наглядом лікаря. Для визначення початкової дози слід враховувати вік пацієнта, тяжкість симптомів і попередню відповідь на нейролептики.

Пацієнтам похилого віку або ослабленим, в яких раніше були виявлені побічні реакції на нейролептики, може знадобитися менша доза галоперидолу. Початкова доза повинна становити половину звичайної дози для дорослих, а потім поступово коригуватися для досягнення оптимальної відповіді на терапію. Слід звертати увагу на функцію печінки, при наявності печінкової недостатності дозу необхідно знижувати.

Галоперидол слід призначати в мінімальній клінічно ефективній дозі.

особливості застосування
вагітні
Протипоказаний.

діти
Протипоказаний.

водії
Протипоказаний.

Передозування
Під час передозування основними симптомами є інтенсивні екстрапірамідні реакції, гіпотензія і седативний ефект. Екстрапірамідна реакція проявляється у вигляді м'язової ригідності і генералізованого або локалізованого тремору.

У важких випадках у пацієнта може фіксуватися коматозний стан з респіраторною депресією і тяжкої гіпотензії, що може викликати стан подібний шоку. Також слід передбачати ризик розвитку шлуночкової аритмії, можливо пов'язаної з пролонгацією інтервалу QT електрокардіограми.

Немає спеціального антидоту. Лікування в основному підтримує.

Побічні ефекти
При застосуванні Галопріла з іншими лікарськими засобами того ж класу, спостерігалися поодинокі випадки пролонгації інтервалу QT, шлуночкові аритмії, такі як аритмія типу "пірует", шлуночкова тахікардія, фібриляція шлуночків і зупинка серця.

взаємодія
Якщо під час прийому Галопріла додають до тривалого лікування ферментні індуктори, такі як карбамазепін, фенобарбітал, рифампіцин, це може привести до значного зниження рівня галоперидолу в плазмі крові. Таким чином, під час комбінованого лікування, доза Галопріла при необхідності повинна бути відкоригована. Після припинення прийому таких препаратів може виникнути необхідність зменшити дозу Галопріла.

Вальпроат натрію, препарат відомий, як інгібітор глюкуронізації, не впливає на рівень галоперидолу в плазмі крові.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

Термін придатності - 3 роки.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Т86297
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь