галавіт супп. рект. 0,1 №10

галавіт супп. рект. 0,1 №10

Галавіт супозиторії (свічки) ректальні 0,1 №10

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. Галавіт (5-аміно-1,2,3,4 тетрагідрофталазін-1, 4-діона натрієва сіль) має протизапальну та імуномодулюючу властивостями. його основні властивості обумовлені здатністю впливати на функціонально-метаболічну активність макрофагів.

При запальних процесах препарат оборотно на 6-8 годин інгібує надлишковий синтез фактора некрозу пухлини, інтерлейкіну-1, активних форм кисню гіперактивними макрофагами, які зумовлюють ступінь активності запальних реакцій, їх циклічність, а також вираженість інтоксикації. Нормалізація функціонального стану макрофагів приводить до зниження аутоагресії і відновленню функції Т-лімфоцитів.

Одночасно препарат стимулює мікробіцидну систему нейтрофілів, прискорює фагоцитоз та підвищує неспецифічну резистентність організму до інфекційних захворювань. Основні фармакологічні ефекти препарату зберігаються протягом 72 годин.

Фармакокінетика. Галавіт виводиться з організму переважно нирками. T½ після ректального застосування - 60-70 хв.

показання
Призначають дорослим як імуномодулюючий і протизапальний засіб у складі комплексної терапії:

при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються інтоксикацією та / або діареєю (гострі кишкові інфекції, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, ураження печінки різної етіології, включаючи вірусні гепатити В і С, гастроентерит);
при гострих інфекційних захворюваннях (кишкові інфекції, гнійний менінгіт);
при бронхіті, пневмонії, септичних станах, посттравматичному остеомієліті, бешихове запалення;
при захворюваннях сечостатевого тракту (генітальний герпес, цитомегаловірусна інфекція, хламідіоз, мікоплазмоз, міома матки, доброякісна гіперплазія передміхурової залози);
при гнійно-септичних процесах у перед- та післяопераційний період і для профілактики інфекційних хірургічних ускладнень;
при хронічній рецидивуючій герпетичній інфекції;
при хронічному рецидивуючому фурункульозі;
при хронічних запальних захворюваннях, які виникли на тлі вторинного імунодефіциту;
для імунокорекції та імунологічної реабілітації при онкологічних захворюваннях, таких, як дисемінований рак молочної залози III стадії, рак легень III стадії (у складі комплексної хіміо- та променевої терапії).
Супозиторії звільняють від контурній чарунковій упаковки і вводять в пряму кишку. Перед цим рекомендується спорожнити кишечник. Доза і тривалість застосування препарату залежать від характеру і тяжкості захворювання.

При інфекційних захворюваннях різної етіології (включаючи септичні стани, гепатит В і С, менінгіт) початкова доза для дорослих становить 0,2 м Потім переходять на введення препарату по 0,1 г 2-3 рази на добу до усунення симптомів інтоксикації та запалення, потім можливе продовження курсу терапії препаратом в дозі 0,1 г 1 раз на 2-3 дні. Тривалість курсу залежить від стану пацієнта (до 25 супозиторіїв на курс).

При хворобах шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона) та сечостатевої системи початкова доза для дорослих у гострий період становить 0,2 г 1 раз на добу протягом 1-2 днів, потім переходять на введення препарату по 0,1 г 1 раз на 2-3 дні. Курс лікування - 15-25 супозиторіїв залежно від стану пацієнта.

При міомі матки призначають по 0,1 г / добу щодня протягом 5 днів, надалі - по 0,1 г 1 раз на 2-3 дні. Курс лікування - 15-20 супозиторіїв.

При доброякісної гіперплазії передміхурової залози препарат призначають щоденно по 0,1 г / добу протягом 5 днів, потім - по 0,1 г 1 раз на 2-3 дні.

При гнійно-септичних процесах у перед- та післяопераційний період, а також для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень у дорослих призначають до або після операції по 0,1 г препарату 1 раз на добу протягом 5 днів, потім - по 0,1 г через день (5 супозиторіїв), в подальшому - по 0,1 г через 72 год; курс лікування - 15 супозиторіїв.

При хронічному рецидивуючому фурункульозі дорослим в перші 5 днів призначають по 0,1 г 1 раз на добу щодня, потім - по 0,1 г через день. Курс лікування - до 20 супозиторіїв.

При хронічній рецидивуючій герпетичній інфекції: дорослим у перші 10 днів - по 0,1 г 1 раз на добу, потім - по 0,1 г через день. Курс лікування - до 25 супозиторіїв.

При хронічних запальних захворюваннях, які виникли на тлі імунодефіцитного стану, дорослим призначають по 0,1 г 1 раз на 3 дні або по 0,1 г щодня протягом 5 днів, надалі - 1 раз в 2-3 дня. Курс лікування - 20 супозиторіїв.

Для імунокорекції при онкологічних захворюваннях: рак молочної залози III стадії, рак легень III стадії (в комплексі з хіміо- та променевою терапією) для дорослих початкова доза становить 0,1 г через день (5 супозиторіїв), потім по 0,1 г

Т97373
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь