флекстра капс. №30

флекстра капс. №30

Флекстра капс. №30

склад

На 1 капсулу: активні інгредієнти: мукополісахариди - 220 mg (мг), гідролізований колаген I-го типу - 40 mg (мг), аскорбінова кислота (вітамін С) - 40 mg (мг), сульфат марганцю - 1,538 mg (мг), d- α-токоферолу ацетат (вітамін Е) - 0,485 mg (мг); допоміжні речовини: наповнювач: соєве масло, желатин харчовий; емульгатор: соєвий лецитин; загущувач: моно- і дигліцериди жирних кислот, колорант титану діоксид оболонка: покриває агент гліцерин, колорант: цукровий колер III.

Без ГМО.

властивості

Колаген I типу  становить основну частину сухожиль і зв'язок, забезпечує їх міцність і механічну міцність. При пошкодженні і дегенеративних процесах в сухожиллях і зв'язках відбувається руйнування колагену I типу, що призводить до порушення гнучкості і рухливості кістково-суглобової апарату. Відновлення рівня колагену I типу сприяє його синтезу клітинами сполучної тканини, структурному відновленню сухожиль і зв'язок, поліпшення їх функції і повернення до діяльності.

Мукополісахариди  - глікозаміноглікани, які є важливим компонентом позаклітинного матриксу сухожиль і зв'язок, що підтримують їх структурну цілісність, забезпечують склеювання фібрил колагену I типу, що дозволяє підвищити їх стійкість до розтягування і згинання. Мукополісахариди сприяють підвищенню синтезу колагенових і неколлагенових білків в клітинах зв'язків, входять до складу міжклітинної речовини сполучної тканини суглобів і допомагають виконувати опорно-рухові функції.

Марганець  бере участь у формуванні сухожиль і зв'язок, синтезі хряща і в підтримці структури кісток. Марганець сприяє засвоєнню організмом кальцію і вітаміну С, покращує стан кістковосуглобового апарату.

Показання до використання

Застосовується як дієтична добавка для дітей старше 16 років і дорослих з метою поліпшення функціонального стану сухожиль і зв'язок кістково-суглобового апарату.

Завдяки своїм складом FLEXTRA® / ФЛЕКСТРА® рекомендується для осіб, які ведуть активний спосіб життя, які професійно займаються спортом і осіб, робота в яких пов'язана з надмірними навантаженнями на кістково-суглобової апарат, супроводжується болем і запаленням в сухожиллях.

Компоненти FLEXTRA® / ФЛЕКСТРА® сприяють відновленню структури і нормалізації функціонування кістково-суглобового апарату. Колаген I типу, входить до складу FLEXTRA® / ФЛЕКСТРА, сприяє підтримці сили тяги і еластичності сухожиль, вітамін С забезпечує збільшення синтезу власного колагену. Мукополісахариди сприяють нормалізації структури фібрил сухожиль і зв'язок і збереженню їх міцності. Сульфат марганцю - ключовий мікроелемент синтезу сполучної тканини, сприяє швидкому відновленню структури сухожиль і суглобів.

При дегенеративних змінах в сухожиллях FLEXTRA® / ФЛЕКСТРА® сприяє уповільненню руйнування основних структурних елементів і зменшення запалення.

Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря. Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій.

Спосіб застосування та дози

Приймати по 1 капсулі 2 рази на добу. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Вагітність і лактація : не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

застереження

Підвищена чутливість до компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій слід негайно звернутися до лікаря.

Перед початком застосування дієтичної добавки і при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка FLEXTRA® / ФЛЕКСТРА®.

Форма випуску

М'які желатинові капсули №30 упаковані в картонну коробку.

Маса нетто 1 капсули:  890 mg (мг) ± 7,5%.

Термін придатності

30 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ° С в сухому та недоступному для дітей місці.

Опис продукту Флекстра капсули №30 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Т94194
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь