эвкабал 600 саше пор. д/орал р-ра 600 мг № 20

эвкабал 600 саше пор. д/орал р-ра 600 мг № 20

Евкабал 600 саше пір. д / кричав розчину 600 мг № 20

 

склад

діюча речовина:  ацетилцистеїн;

1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг

допоміжні речовини : сахароза, ароматизатор апельсиновий, кремнію діоксид колоїдний, кислота винна, натрію хлорид.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості : білий або майже білий гомогенний порошок з фруктовим запахом, не містить агломерату і сторонніх часток.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Код АТС R05C B01.

Фармакодинаміка

Ацетилцистеїн - муколітичний, відхаркувальний засіб, який застосовують для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи, що супроводжуються утворенням густого слизу.

Ацетилцистеїн має виражену муколітичну дію на слизовий і слизисто-гнійний секрети. Він зменшує в'язкість слизу і сприяє відхаркуванню бронхіального секрету за рахунок деполімеризації мукопротеїнових комплексів і нуклеїнових кислот, які є причиною в'язкості гиалинового і гнійного компонентів мокротиння. Ацетилцистеїн має також антиоксидантні і пневмопротекторні властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитов, підвищення вироблення сурфактанта за рахунок стимуляції пневмоцитов типу II, стимуляція активності мукоциліарного апарату, сприяє поліпшенню мукоциліарногокліренсу.

Ацетилцистеїн чинить прямий антиоксидантну дію за рахунок наявності нуклеофильного вільної тіольної групи (SH). Ацетилцистеїн запобігає інактивації a-1-антитрипсину - ферменту, який захищає тканини від ензимів запальних клітин, в першу чергу, від еластази фагоцитів.

Крім того, молекулярна структура ацетилцистеїну дає йому можливість легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини ацетилцистеїн деацетилюється з утворенням L-цистеїну, незамінної амінокислоти для синтезу глютатіону. Ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим для детоксикації шкідливих факторів. Це пояснює дію ацетилцистеїну як антидоту при отруєннях парацетамолом.

У хворих на ХОЗЛ прийом 1200 мг ацетилцистеїну на день протягом 6 тижнів приводив до значного підвищення обсягу вдиху і ФЖЕЛ (форсована життєва ємкість легень).

У хворих з ідіопатичним фіброзом легень (ІФЛ) застосування ацетилцистеїну всередину по 600 мг 3 рази на день протягом одного року в поєднанні зі стандартною терапією ІФЛ (преднізолон і азатіоприн) сприяло збереженню життєвої ємності легень (ЖЕЛ) і дифузійної здатності легень.

Профілактичний прийом ацетилцистеїну знижував частоту і серйозність бактеріальних загострень у пацієнтів з хронічним бронхітом / муковісцидоз. Антиоксидантну дію ацетилцистеїну пов'язана з вираженим зниженням активності еластази в мокроті, є найважливішим показником функції легенів у хворих на муковісцидоз. Навіть при застосуванні в дуже високих дозах (до 3000 мг в день протягом 4 тижнів) хворим на муковісцидоз ацетилцистеин не чинив значного токсичної дії.

Фармакокінетика

Після прийому всередину ацетилцистеїн швидко і повністю всмоктується. Метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно активного метаболіту цистеїну, а також діацетилцистеїну, цистину і далі - змішаних дисульфідів. Біодоступність дуже низька - близько 10%. Для різних лікарських форм відмінностей не виявлено. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 - 3 години після прийому. Ацетилцистеїн виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів (неорганічні сульфати, діацетилцистеїн). Період напіввиведення визначається головним чином швидкої біотрансформації в печінці і становить приблизно 1 годину. У разі зниження функції печінки період напіввиведення подовжується до 8 годин.

розподіл

Ацетилцистеїн розподіляється в організмі як в незміненому вигляді (20%), так і у вигляді активних метаболітів (80%). Переважно він виявляється в легенях, бронхіальному секреті, печінці та нирках. Обсяг розподілу ацетилцистеїну - від 0,33 до 0,47 л / кг. Зв'язування з білками плазми крові становить близько 50% з 4 годин після прийому і зменшується до 20% через 12 годин.

Метаболізм і виведення

Після прийому ацетилцистеїн швидко і екстенсивно метаболізується в стінках кишечника і печінки. Близько 30% дози виводиться нирками. Т1 / 2 ацетилцистеїну становить 6,25 години.

показання

Лікування гострих і хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в'язкості мокротиння, поліпшення його відходження та відхаркування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або будь-якої з допоміжних речовин. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.

Вік до 14 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Застосування разом з ацетилцистеином протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через зменшення кашльового рефлексу.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками, як тетрацикліни (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можливо їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів повинен становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму і лоракарбефа.

При одночасному прийомі нітрогліцерину і ацетилцистеїну виявлені значні гіпотензія і розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного застосування нітрогліцерину та ацетилцистеїну у пацієнтів слід контролювати гіпотензії, яка може мати важкий характер, і слід попередити їх про можливості виникнення головного болю.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

Не рекомендується розчиняти в одній склянці ацетилцистеин з іншими препаратами.

Ацетилцистеїн зменшує гепатотоксична дія парацетамолу.

Відзначається синергізм ацетилцистеїну з бронхолітиками.

Ацетилцистеїн може бути донором цистеїну і підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню і певних токсичних речовин в організмі.

Одночасний прийом нітрогліцерину та ацетилцистеїну може призвести до посилення вазодилатирующего ефекту нітрогліцерину.

При контакті з металами або гумою утворюються сульфіди з характерним запахом, тому для розчинення препарату слід використовувати скляний посуд.

Вплив на лабораторні дослідження . Ацетилцистеїн може впливати на результати колориметрического дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл в сечі.

особливості застосування

Рекомендується з обережністю приймати пацієнтам з виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо в разі супутнього прийому інших лікарських засобів, які подразнюють слизову оболонку шлунка.

Повідомлялося про тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона і Лайєлла) при прийомі ацетилцистеїну, тому в разі виникнення змін з боку шкіри або слизових оболонок слід негайно припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого прийому.

Слід з обережністю призначати ацетилцистеїн хворим на бронхіальну астму за можливого розвитку бронхоспазму. При висипу змісту саше в посуд під час приготування розчину порошок може потрапляти в повітря і подразнювати слизову оболонку носа, в результаті чого може виникнути рефлекторний бронхоспазм.

Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю, щоб уникнути накопичення азотовмісних речовин в організмі.

Застосування ацетилцистеїну викликає розрідження бронхіального секрету. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірації.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому не слід призначати тривалу терапію пацієнтам з непереносимістю гістаміну, оскільки це може привести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Препарат містить сахарозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, дефіцитом сахарази-ізомальтази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Одне саше «ЕВКАБАЛ®600 саше» містить 2,3 г сахарози (приблизно 0,2 хлібні одиниці). Це слід враховувати при застосуванні препарату пацієнтам з цукровим діабетом.

Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей цієї вікової групи здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежено. Тому муколітики не слід застосовувати дітям до 2 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з механізмами

Немає підтвердження, що ацетилцистеїн впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Дані щодо застосування ацетилцистеїну вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих негативних впливів на вагітність, ембріофетальної розвиток, пологи та постнатальний розвиток. У період вагітності та годування груддю застосування ацетилцистеїну можливе тільки в разі, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини.

Спосіб застосування та дози

Препарат рекомендується приймати після їди розчиненим в ½ склянки води, соку або холодного чаю. Після приготування розчину його потрібно випити якомога швидше. Додатковий прийом рідини посилює муколітичний ефект препарату.

Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. При гострих неускладнених захворюваннях ацетилцистеин застосовують 5-7 днів.

Якщо не призначено інакше, дорослим і підліткам старше 14 років слід приймати по 1 саше порошку в день (відповідає 600 мг ацетилцистеїну на день).

діти

Застосування дітям у віці до 14 років протипоказано.

Передозування

Симптоми:  нудота, блювання, діарея. У дітей є ризик гіперсекреції.

Лікування симптоматичне.

побічні реакції

система органів

побічні реакції

нечасто
(≥1 / 1000- <1/100)

Рідко (≥1 / 10000 <1/1000)

 Дуже рідко (<1/10000)

невідомо

З боку імунної системи

гіперчутливість     Анафілактичний шок, анафілакческіе / анафілактоїдні реакції

З боку крові та лімфатичної системи

      анемія

З боку нервової системи

Головний біль      

З боку органів слуху та лабіринту

Дзвін у вухах      

З боку дихальної системи

      ринорея

З боку серцево-судинної системи

тахікардія   геморагії  

З боку органів грудної клітки та середостіння

  Бронхоспазм, задишка    

Шлунково-кишковий тракт

Блювання, діарея, стоматит, біль в животі, нудота

 диспепсія   Неприємний запах з рота
З боку шкіри і підшкірних тканин Кропив'янка, висипання, набряк Квінке, свербіж     екзема
Загальні розлади і порушення в місці введення гіпертермія     набряк обличчя
дослідження Зниження артеріального тиску      

 

У дуже рідкісних випадках у зв'язку з прийомом ацетилцистеїну повідомлялося про шкірні реакції, такі як, наприклад, синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків, як мінімум, ще один препарат міг бути причиною появи шкірно-слизового синдрому.

При появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно припинити прийом ацетилцистеїну.

Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, але клінічне значення цього не визначено.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

упаковка

За 3 г порошку (600 мг діючої речовини) в саше. За 20 саше в картонній упаковці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Виробник

Ліндофарм ГмбХ.

Місцезнаходження виробництва та його адреса місця здійснення діяльності

Нойштрассе 82, 40721 Хільдене, Німеччина.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Евкабал 600 саше пір. д / кричав розчину 600 мг № 20

 

склад

діюча речовина:  ацетилцистеїн;

1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг

допоміжні речовини : сахароза, ароматизатор апельсиновий, кремнію діоксид колоїдний, кислота винна, натрію хлорид.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості : білий або майже білий гомогенний порошок з фруктовим запахом, не містить агломерату і сторонніх часток.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Код АТС R05C B01.

Фармакодинаміка

Ацетилцистеїн - муколітичний, відхаркувальний засіб, який застосовують для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи, що супроводжуються утворенням густого слизу.

Ацетилцистеїн має виражену муколітичну дію на слизовий і слизисто-гнійний секрети. Він зменшує в'язкість слизу і сприяє відхаркуванню бронхіального секрету за рахунок деполімеризації мукопротеїнових комплексів і нуклеїнових кислот, які є причиною в'язкості гиалинового і гнійного компонентів мокротиння. Ацетилцистеїн має також антиоксидантні і пневмопротекторні властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитов, підвищення вироблення сурфактанта за рахунок стимуляції пневмоцитов типу II, стимуляція активності мукоциліарного апарату, сприяє поліпшенню мукоциліарногокліренсу.

Ацетилцистеїн чинить прямий антиоксидантну дію за рахунок наявності нуклеофильного вільної тіольної групи (SH). Ацетилцистеїн запобігає інактивації a-1-антитрипсину - ферменту, який захищає тканини від ензимів запальних клітин, в першу чергу, від еластази фагоцитів.

Крім того, молекулярна структура ацетилцистеїну дає йому можливість легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини ацетилцистеїн деацетилюється з утворенням L-цистеїну, незамінної амінокислоти для синтезу глютатіону. Ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим для детоксикації шкідливих факторів. Це пояснює дію ацетилцистеїну як антидоту при отруєннях парацетамолом.

У хворих на ХОЗЛ прийом 1200 мг ацетилцистеїну на день протягом 6 тижнів приводив до значного підвищення обсягу вдиху і ФЖЕЛ (форсована життєва ємкість легень).

У хворих з ідіопатичним фіброзом легень (ІФЛ) застосування ацетилцистеїну всередину по 600 мг 3 рази на день протягом одного року в поєднанні зі стандартною терапією ІФЛ (преднізолон і азатіоприн) сприяло збереженню життєвої ємності легень (ЖЕЛ) і дифузійної здатності легень.

Профілактичний прийом ацетилцистеїну знижував частоту і серйозність бактеріальних загострень у пацієнтів з хронічним бронхітом / муковісцидоз. Антиоксидантну дію ацетилцистеїну пов'язана з вираженим зниженням активності еластази в мокроті, є найважливішим показником функції легенів у хворих на муковісцидоз. Навіть при застосуванні в дуже високих дозах (до 3000 мг в день протягом 4 тижнів) хворим на муковісцидоз ацетилцистеин не чинив значного токсичної дії.

Фармакокінетика

Після прийому всередину ацетилцистеїн швидко і повністю всмоктується. Метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно активного метаболіту цистеїну, а також діацетилцистеїну, цистину і далі - змішаних дисульфідів. Біодоступність дуже низька - близько 10%. Для різних лікарських форм відмінностей не виявлено. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 - 3 години після прийому. Ацетилцистеїн виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів (неорганічні сульфати, діацетилцистеїн). Період напіввиведення визначається головним чином швидкої біотрансформації в печінці і становить приблизно 1 годину. У разі зниження функції печінки період напіввиведення подовжується до 8 годин.

розподіл

Ацетилцистеїн розподіляється в організмі як в незміненому вигляді (20%), так і у вигляді активних метаболітів (80%). Переважно він виявляється в легенях, бронхіальному секреті, печінці та нирках. Обсяг розподілу ацетилцистеїну - від 0,33 до 0,47 л / кг. Зв'язування з білками плазми крові становить близько 50% з 4 годин після прийому і зменшується до 20% через 12 годин.

Метаболізм і виведення

Після прийому ацетилцистеїн швидко і екстенсивно метаболізується в стінках кишечника і печінки. Близько 30% дози виводиться нирками. Т1 / 2 ацетилцистеїну становить 6,25 години.

показання

Лікування гострих і хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в'язкості мокротиння, поліпшення його відходження та відхаркування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або будь-якої з допоміжних речовин. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.

Вік до 14 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Застосування разом з ацетилцистеином протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через зменшення кашльового рефлексу.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками, як тетрацикліни (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можливо їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів повинен становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму і лоракарбефа.

При одночасному прийомі нітрогліцерину і ацетилцистеїну виявлені значні гіпотензія і розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного застосування нітрогліцерину та ацетилцистеїну у пацієнтів слід контролювати гіпотензії, яка може мати важкий характер, і слід попередити їх про можливості виникнення головного болю.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

Не рекомендується розчиняти в одній склянці ацетилцистеин з іншими препаратами.

Ацетилцистеїн зменшує гепатотоксична дія парацетамолу.

Відзначається синергізм ацетилцистеїну з бронхолітиками.

Ацетилцистеїн може бути донором цистеїну і підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню і певних токсичних речовин в організмі.

Одночасний прийом нітрогліцерину та ацетилцистеїну може призвести до посилення вазодилатирующего ефекту нітрогліцерину.

При контакті з металами або гумою утворюються сульфіди з характерним запахом, тому для розчинення препарату слід використовувати скляний посуд.

Вплив на лабораторні дослідження . Ацетилцистеїн може впливати на результати колориметрического дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл в сечі.

особливості застосування

Рекомендується з обережністю приймати пацієнтам з виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо в разі супутнього прийому інших лікарських засобів, які подразнюють слизову оболонку шлунка.

Повідомлялося про тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона і Лайєлла) при прийомі ацетилцистеїну, тому в разі виникнення змін з боку шкіри або слизових оболонок слід негайно припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого прийому.

Слід з обережністю призначати ацетилцистеїн хворим на бронхіальну астму за можливого розвитку бронхоспазму. При висипу змісту саше в посуд під час приготування розчину порошок може потрапляти в повітря і подразнювати слизову оболонку носа, в результаті чого може виникнути рефлекторний бронхоспазм.

Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю, щоб уникнути накопичення азотовмісних речовин в організмі.

Застосування ацетилцистеїну викликає розрідження бронхіального секрету. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірації.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому не слід призначати тривалу терапію пацієнтам з непереносимістю гістаміну, оскільки це може привести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Препарат містить сахарозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, дефіцитом сахарази-ізомальтази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Одне саше «ЕВКАБАЛ®600 саше» містить 2,3 г сахарози (приблизно 0,2 хлібні одиниці). Це слід враховувати при застосуванні препарату пацієнтам з цукровим діабетом.

Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей цієї вікової групи здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежено. Тому муколітики не слід застосовувати дітям до 2 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з механізмами

Немає підтвердження, що ацетилцистеїн впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Дані щодо застосування ацетилцистеїну вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих негативних впливів на вагітність, ембріофетальної розвиток, пологи та постнатальний розвиток. У період вагітності та годування груддю застосування ацетилцистеїну можливе тільки в разі, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини.

Спосіб застосування та дози

Препарат рекомендується приймати після їди розчиненим в ½ склянки води, соку або холодного чаю. Після приготування розчину його потрібно випити якомога швидше. Додатковий прийом рідини посилює муколітичний ефект препарату.

Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. При гострих неускладнених захворюваннях ацетилцистеин застосовують 5-7 днів.

Якщо не призначено інакше, дорослим і підліткам старше 14 років слід приймати по 1 саше порошку в день (відповідає 600 мг ацетилцистеїну на день).

діти

Застосування дітям у віці до 14 років протипоказано.

Передозування

Симптоми:  нудота, блювання, діарея. У дітей є ризик гіперсекреції.

Лікування симптоматичне.

побічні реакції

система органів

побічні реакції

нечасто
(≥1 / 1000- <1/100)

Рідко (≥1 / 10000 <1/1000)

 Дуже рідко (<1/10000)

невідомо

З боку імунної системи

гіперчутливість     Анафілактичний шок, анафілакческіе / анафілактоїдні реакції

З боку крові та лімфатичної системи

      анемія

З боку нервової системи

Головний біль      

З боку органів слуху та лабіринту

Дзвін у вухах      

З боку дихальної системи

      ринорея

З боку серцево-судинної системи

тахікардія   геморагії  

З боку органів грудної клітки та середостіння

  Бронхоспазм, задишка    

Шлунково-кишковий тракт

Блювання, діарея, стоматит, біль в животі, нудота

 диспепсія   Неприємний запах з рота
З боку шкіри і підшкірних тканин Кропив'янка, висипання, набряк Квінке, свербіж     екзема
Загальні розлади і порушення в місці введення гіпертермія     набряк обличчя
дослідження Зниження артеріального тиску      

 

У дуже рідкісних випадках у зв'язку з прийомом ацетилцистеїну повідомлялося про шкірні реакції, такі як, наприклад, синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків, як мінімум, ще один препарат міг бути причиною появи шкірно-слизового синдрому.

При появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно припинити прийом ацетилцистеїну.

Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, але клінічне значення цього не визначено.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

упаковка

За 3 г порошку (600 мг діючої речовини) в саше. За 20 саше в картонній упаковці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Виробник

Ліндофарм ГмбХ.

Місцезнаходження виробництва та його адреса місця здійснення діяльності

Нойштрассе 82, 40721 Хільдене, Німеччина.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Т97651
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь