ектобріс небули 2,5 мл №10

ектобріс небули 2,5 мл №10

Ектобріс небули 2,5 мл №10

категорія для носа
Торгівельна назва Ектобріс
Кількість в упаковці №10
Виробник Юрія-Фарм, ТОВ
призначення для ЛОР процедур, проти застуди, проти алергічного нежитю, проти грипу
Вид товару розчин

склад

Ectoin ® , вода, морська сіль.

опис

Що таке ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) і для чого він використовується

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) - це медичний виріб, що містить Ectoin ®  - натуральну молекулу з протизапальними і мембраностабілізуючівластивості, яка захищає клітини.

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) являє собою ізотонічний розчин і може бути використаний як допоміжний засіб для зменшення запалення і полегшення симптомів захворювань дихальних шляхів, при алергічній або неаллергической астмі, бронхіті або хронічному обструктивному захворюванні легень (ХОЗЛ).

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) захищає і зволожує слизову оболонку дихальних шляхів, наприклад, при впливі твердих частинок, квіткового пилку, пилу або сухого повітря в опалювальних або кондиціонованих приміщеннях.

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) запобігає симптоми алергічних реакцій дихальної системи при алергічній астмі, викликаної, наприклад, домашнім пилом або квітковим пилком.

Використання ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) як допоміжний засіб при лікуванні і для профілактики симптомів бронхіту; запобігає висиханню слизових оболонок, розріджує в'язкий слиз, полегшуючи її відкашлювання.

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) можна вводити за допомогою струменевих, сітчастих і ультразвукових небулайзерів.

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) не містить консервантів.

застереження

 • ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) не повинен використовуватися за наявності травм, наприклад, після операцій на органах дихальної системи.
 • ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) не слід використовувати в разі підвищеної чутливості до Ectoin ®  або будь-якого іншого компонента вироби.
 • Якщо виникають побічні ефекти, використання ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) слід негайно припинити.
 • Після використання однодозового контейнера залишки рідини слід утилізувати відповідно до чинних вимог щодо утилізації відходів, вони не призначені для повторного застосування.
 • Упаковка медичного виробу ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) містить невеликі пластикові деталі, які можуть проковтнути маленькі діти. Щоб уникнути небезпеки аспірації, ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) слід зберігати в недоступному для дітей місці.
 • Чи не користуйтеся пошкодженим однодозові контейнери.
 • Не вдихати занадто швидко.
 • Медичне обладнання було розроблене тільки для інгаляційного застосування, розчин не можна вводити шляхом ін'єкції або ковтати.
 • ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) не можна використовувати після закінчення терміну придатності.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Немає відомих взаємодій між ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) і іншими інгаляційними розчинами.

Зачекайте не менше 15 хвилин між використанням ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) і інгаляції інших медичних виробів або лікарських засобів.

Застосування в період вагітності і лактації

Поки немає даних про застосування ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) в період вагітності або годування груддю.

Проконсультуйтеся з вашим лікарем або фармацевтом перед використанням даного медичного виробу, якщо ви:

 • вагітні або годуєте грудьми;
 • не впевнені, вагітні ви чи ні.

Спосіб застосування

Завжди використовуйте ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) відповідно до цієї інструкції по застосуванню. Проконсультуйтеся з вашим лікарем або фармацевтом перед використанням, якщо у вас є питання.

Якщо вашим лікарем не призначено інше, вдихайте вміст одного однодозового контейнера (2,5 ml (мл)) у міру необхідності, до двох разів на добу, використовуючи небулайзер. Переконайтеся, що небулайзер чистий і чистий. Діти 10 років і молодше повинні проводити інгаляцію під наглядом дорослих.

 1. Від'єднайте один однодозового контейнер від стрічки.
 2. Відкрийте однодозового контейнер над лійкою розпилювача небулайзера. Для цього, тримаючи одноразовий контейнер за корпус, поверніть ковпачок, який знаходиться на його верхівці.
 3. Вилийте весь вміст в ємність небулайзера, злегка натиснувши на контейнер. Невелика кількість рідини залишиться в контейнері.
 4. Використовуйте небулайзер відповідно до інструкцій його виробника.
 5. Дітям до 2 років може знадобитися спеціальне технічне обладнання (наприклад, маски з м'яким покриттям) для проведення інгаляції. Використовуйте обладнання, рекомендоване виробником небулайзера.

Щоб гарантувати стерильність продукту, кожен однодозового контейнер призначений тільки для одноразового використання.

Побічні ефекти

Як і всі інгаляційні продукти, інгаляція з використанням ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) може призвести до побічних ефектів. У деяких випадках не можна виключити негативний вплив на перебіг астми. Повідомте вашого лікаря, фармацевта або уповноваженому представнику в Україні ТОВ «Юрія-Фарм» в разі виникнення побічних ефектів, пов'язаних з використанням ЕКТОБРІС (ECTOBREATH). У цьому випадку застосування медичного виробу слід негайно припинити.

Якщо стан погіршується, зверніться до лікаря або фармацевта.

Умови зберігання

Термін придатності ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) зазначено на коробці і одноразовому контейнері.

ЕКТОБРІС (ECTOBREATH) слід зберігати при температурі від +2 ° C до +25 ° C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

упаковка

За 2,5 ml (мл) в однодозових контейнерах, по 10 або 60 однодозових контейнерів в пачці.

Виробник

bitop AG Stockumer Str. 28 58453 Witten, Germany / бітоп AГ Стокумер Стор. 28 58453 Віттен, Німеччина

Уповноважений представник в Україні

ТОВ «Юрія-Фарм», Україна, 03038, м .. Київ, вул. М.Амосова, 10.

Опис продукту Ектобріс розчин для інгаляцій по 2,5 мл №10 в конт. представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т97297
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь