Артоксан пор.ліоф.д / запро розчину д / ін. 20 мг + р-ль №3

Артоксан пор.ліоф.д / запро розчину д / ін. 20 мг + р-ль №3

Артоксан пор.ліоф.д / запро розчину д / ін. 20 мг + р-ль №3

Ліофілізат для приготування розчину для в / в і в / м введення  - ліофілізований порошок або щільна маса у вигляді таблетки зелено-жовтого кольору; розчинник - безбарвна прозора рідина без запаху.

  1 фл.
теноксикам 20 мг

Допоміжні речовини : Манітол - 80 мг, аскорбінова кислота - 0.4 мг, динатрію едетат - 0.2 мг, трометамол - 3.3 мг, натрію гідроксид і соляна кислота - qs

Склад розчинника (на 1 амп.):  Вода д / і - 2 мл.

Флакони безбарвного скла (3) в комплекті з розчинником (амп. 2 мл 3 шт.) - упаковки осередкові контурні (1) - пачки картонні.

Клініко-фармакологічна група:  
Фармако-терапевтична група:  

Фармакологічна дія

Теноксикам є тіенотіазіновое похідне оксикамів, є НПЗП. Крім протизапального, анальгезирующего і жарознижуючого дії, препарат також перешкоджає агрегації тромбоцитів. В основі механізму дії лежить пригнічення активності ізоферментів ЦОГ-1 і ЦОГ-2, в результаті чого знижується синтез простагландинів у вогнищі запалення, а також в інших тканинах організму. Крім того, теноксикам зменшує накопичення лейкоцитів у вогнищі запалення, знижує активність протеогліканази і колагенази в людському хрящі.

Протизапальну дію розвивається до кінця першого тижня терапії.

Фармакокінетика

всмоктування

Абсорбція швидка і повна. Біодоступність 100%. C max  в плазмі крові відзначається через 2 год. Відмінною здатністю теноксікама є велика тривалість дії і тривалий T 1/2  - 72 год.

розподіл

Препарат на 99% зв'язується з білками плазми крові. Теноксикам добре проникає в синовіальну рідину. Легко проникає крізь гістогематичні бар'єри.

метаболізм

Метаболізується в печінці шляхом гідроксилювання з утворенням 5-гідроксіпіріділа.

виведення

1/3 виділяється через кишечник з жовчю, 2/3 виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів.

Показання препарату Артоксан

  • ревматоїдний артрит;
  • остеоартрит;
  • анкілозуючийспондиліт;
  • суглобовий синдром при загостренні перебігу подагри;
  • бурсит;
  • тендовагініт;
  • больовий синдром (слабкої і середньої інтенсивності): артралгія, міалгія, невралгія, мігрень, зубний і головний біль, альгодисменорея;
  • біль при травмах, опіках.

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю і запалення на момент використання, на прогресування захворювання не впливає.

Т86400
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь