Ваше місто: Не указан
Амігрен капс. 100 мг №3
Амігрен капс. 100 мг №3
діюча Речовини: sumatriptan;
1 капсула містіть суматриптаном сукцинату у перерахуванні на суматриптан 50 мг або 100 мг;
Допоміжні Речовини: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокрісталічна; натрію кроскармелоза; магнію стеарат;
склад оболонки капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), понсо 4R (Е 124).
лікарська форма
Капсули.
Основні фізико-хімічні Властивості: тверді желатінові капсули № 1 ціліндрічної форми з напівсферічнімі кінцямі; корпус - білого кольору, крішечка - червоного кольору.
Вміст капсул - порошок білого або почти білого кольору без запаху.
Фармакотерапевтична група
Селективний агоніст 5НТ1-рецепторів серотоніну. Препарати, что застосовуються для лікування мігрені. Код АТС N02C C01.
Фармакологічні Властивості
Фармакодинаміка.
Суматриптан - це селективний агоніст 5НТ1-рецепторів, что НЕ впліває на інші 5НТ-рецептори. ЦІ рецептори містяться, головним чином, у черепно-мозкова кровоносна судина. У ході ДОСЛІДЖЕНЬ Було встановлен, что суматриптан лагодити селективного вазоконстрикторное дію на судину у системе сонніх артерій, но НЕ впліває на мозковий Кровообіг. Система сонніх артерій постачає кров до екстра- та інтракраніальніх тканин, например мозкова оболонок. Внаслідок Розширення ціх Судін розвівається мігрень. Додатково с помощью експериментальний Даних Було доведено, что суматриптан гальмує Активність трійчастого нерва. Це два Можливі Механізми, через Які віявляється антімігренозна Активність суматриптаном.
Клінічний ефект спостерігається через 30 хв после перорального прийому 100 мг препарату.
Фармакокінетика.
После перорального! Застосування суматриптан Швидко всмоктується, досягаючі 70% максімальної концентрації через 45 хв. После прийому 100 мг середня максимальна концентрація у плазмі крови ставити 45 нг / мл. Біодоступність после перорального! Застосування ставити 14%, частково внаслідок пресистемного метаболізму, частково як результат неповна всмоктування. Зв'язування з протеїнамі плазми крови низьких (14-21%), середній об'єм розподілу - 17 л. Середній Загальний плазмовий кліренс ставити примерно 1 160 мл / хв, а середній нірковій кліренс - примерно 260 мл / хв. Ненірковій кліренс ставити примерно 80% загально кліренсу, це дает підставу вважаті, что суматриптан виводу, головні чином, у форме метаболітів. Головний метаболіт, індолоцтовій аналог суматриптаном, виводу Із сечею, де ВІН містіться у виде Вільної кислоти та кон'югованої сполуки з глюкуронідом. ВІН НЕ віявляє 5НТ1- та 5НТ2-актівності. Інші метаболіті НЕ ідентіфіковані. Фармакокінетика перорального суматриптаном Суттєво НЕ змінюється во время нападу мігрені.
Показання
Для Швидкого полегшення стану при нападаючи мігрені, з аурою чи без неї.
Протипоказання
Гіперчутлівість до будь-которого компонента препарату.
Інфаркт міокарда в анамнезі, ішемічна хвороба серця, стенокардія Принцметала, захворювання периферичної Судін або симптоми, характерні для ішемічної хвороби серця.
Інсульт або минущості Порушення мозкового кровообігу в анамнезі.
Помірна або тяжка артеріальна гіпертензія та легка неконтрольована артеріальна гіпертензія.
Тяжка печінкова недостатність.
Супутнє! Застосування ерготаміну або его похідніх (включаючі метізергід) (див. Розділ «Взаємодія з іншімі лікарськімі засоби та інші види взаємодій»).
Супутнє! Застосування будь-которого агоніста тріптани / 5-гідроксітріптамін-рецепторів (5-HT1) (див. Розділ «Взаємодія з іншімі лікарськімі засоби та інші види взаємодій»).
Конкурентне призначення інгібіторів моноаміноксідазі (МАО) та Амігрену. Амігрен НЕ слід застосовуваті в течение 2 тіжнів после відміни інгібіторів МАО.
Взаємодія з іншімі лікарськімі засоби та інші види взаємодій
Немає даних про взаємодію з пропранололом, флюнарізіном, пізотіфеном або алкоголем.
Дані относительно сумісного! Застосування з лікарськімі засоби, що містять ерготамін або інші агоністі тріптани / 5-HT1-рецепторів, обмежені. Теоретично Можливі пролонговані вазоспастічні Реакції, тому таке сумісне! Застосування протипокази (див. Розділ «Протипоказання»).
Часовий проміжок, которого слід дотримуватись между прийомом суматриптаном та лікарськіх ЗАСОБІВ, що містять ерготамін або інші агоністі тріптани / 5-HT1-рецепторів, невідомий. Це Залежить від доз та типу лікарськіх ЗАСОБІВ, что застосовуються. Оскількі ЦІ ЕФЕКТ могут буті підсілені прийомом Амігрену, та патенти, дотримуватись 24-Годіна інтервалу между прийомом препаратів, що містять ерготамін та інші агоністі тріптани / 5-HT1- рецепторів, та прийомом Амігрену. Відповідно препарати, що містять ерготамін та інші агоністі тріптани / 5-HT1-рецепторів, що не можна застосовуваті в течение 6 годин после прийому Амігрену.