параникс шампунь с гребешком 200 мл

параникс шампунь с гребешком 200 мл

Паранікс шампунь для лікування педикульозу по 200 мл + гребінець

Категорія від вошей
Торгівельна назва Паранікс
Вид товару шампунь
призначення Протипедикульозний
Об `єм 200 мл
Тип волосся всі типи

склад

Osmolone®, піноутворювачі, кондиціонери, допоміжні речовини, ароматизатор, фарнезолу, гераніол, лімонен, ліналоол.

опис

Про головних вошей

Головні воші - це невеликі безкрилі комахи, які живуть тільки в волоссі і харчуються кров'ю. Вони рухаються за допомогою трьох пар ніг, які дозволяють їм прикріплятися до волосся. Дорослий воша досягає 3-4 мм завдовжки і живе близько 30 днів. Самка може відкладати від 200 до 300 яєць протягом життя. Воші виводяться з яєць через 7 днів і стають дорослими через 10 днів. При харчуванні слина воші проникає в шкіру голови, що може викликати реакцію підвищеної чутливості, яка викликає сильний свербіж і роздратування. Діагноз підтверджується ретельним оглядом волосся на наявність вошей або гнид, які більш помітні.

Про Паранікс® шампунь для лікування педикульозу

Ефективність Паранікс® шампунь для лікування педикульозу є клінічно доведеною *: його формула подвійної дії не тільки позбавляє від вошей і гнид, але також є зручною у використанні, так як одночасно миє волосся і полегшує вичісування вошей завдяки кондиціонуючим компонентів. Оскільки Паранікс® шампунь для лікування педикульозу не містить інсектицидів, стійкість вошей до нього не розвивається. Паранікс® шампунь для лікування педикульозу був дерматологічно протестовано.

Перевірте наявність вошей

Використовуйте густий гребінець, що додається для ретельної перевірки волосся кожного члена сім'ї, бажано при денному світлі. Обробляйте волосся всіх членів сім'ї, хто воші, в один день, щоб уникнути повторного зараження.

 • Легше перевіряти сухе волосся.
 • Перш за все розчешіть заплутане волосся, а потім перевірте його пасмо за пасмом.
 • Перевірте коріння волосся, зони за вухами і на потилиці, так як саме в цих зонах часто знаходяться воші і гниди.
 • Після кожного використання ретельно мийте гребінець в теплій мильній воді, щоб уникнути повторного зараження.

Спосіб застосування

Крок 1: нанесіть Паранікс® шампунь для лікування педикульозу

Струсіть пляшку перед використанням. Рівномірно нанесіть достатню кількість Паранікс® шампунь для лікування педикульозу на сухе волосся, уникаючи області навколо очей. Переконайтеся в тому, що засіб повністю покрив волосся і шкіру голови товстим шаром. Добре помасажуйте волосся від коренів до кінчиків, приділяючи особливу увагу області потилиці і ділянкам за вухами. 200 ml (мл) = до 4 додатків, в залежності від довжини волосся.

Крок 2: залиште засіб на волоссі на 15 хвилин

Залиште засіб на волоссі на 15 хвилин. Це дуже важливо для досягнення результату.

Крок 3: видаліть воші і гниди

Перш ніж мити волосся, використовуйте густий гребінець Паранікс®, щоб видалити вошей і гнид.

 1. Розчешіть вологе волосся густим гребінцем проти вошей Паранікс®.
 2. Розділіть волосся на 4 частини: від чола до потилиці, а потім від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна заплести кожну частину в косу.
 3. Обробіть кожну частину, відокремлюючи невеликі пасма так, щоб було видно шкіру голови.
 4. Розчешіть кожне пасмо, починаючи якомога ближче до шкіри голови.
 5. За допомогою гребінця видаліть всі воші і / або гниди, які вдалося знайти.
 6. Кожне пасмо волосся, на якому немає гнид, можна укладати на одну сторону.
 7. Щоб уникнути повторного зараження, очищайте гребінець після розчісування кожної пасма за допомогою ватного диска і завжди розчісуйте волосся від коренів волосся до кінчиків.

Крок 4: додайте води і вимийте волосся

Змочіть волосся достатньою кількістю води і добре вспеньте. Ретельно вимийте і обполосніть волосся. Обов'язково повністю змийте шампунь. Покладіть волосся як зазвичай. Не забудьте продезінфікувати навколишнє середовище. Продезінфікуйте одяг, постільна білизна, рушники та інші предмети (щітки, гребінці і т.д.), які могли контактувати з волоссям, зневаживши їх при температурі 60 ° С. Пропилососьте приміщення і автомобіль і викиньте мішок для пилу. Також можна залишити всі предмети в закритій сумці на 2-3 дня, оскільки воші не можуть вижити без харчування.

Важливо: Головні воші не можуть розвинути стійкість до Паранікс® шампунь для лікування педикульозу, оскільки в його складі немає інсектицидів. Однак люди, які пройшли обробку, можуть знову заразитися від інших осіб (наприклад, в школі). Перевірте сухе волосся на наявність вошей ще раз через 7 днів. При необхідності повторіть процедуру. В цьому випадку ви можете знову використовувати Паранікс® шампунь для лікування педикульозу без ризику, оскільки він не втратить ефективності.

Протипоказання

Не використовуйте засіб в наступних випадках:

 • людям, які мають алергію на компоненти в складі;
 • дітям до 2 років.

Застосування в період вагітності та годування груддю

Період вагітності і годування груддю не є протипоказанням для застосування Паранікс® шампунь для лікування педикульозу. Однак, в цих випадках рекомендується проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.

застереження

Уникати контакту з очима та слизовими оболонками. Чи не ковтати. Не застосовувати препарат на роздратованою шкірі. Тільки для зовнішнього застосування. При випадковому проковтуванні шампуню слід звернутися до лікаря. Уникати контакту з очима і слизовою оболонкою (рот, ніс).

При попаданні засобу в очі негайно промити великою кількістю води. Якщо подразнення очей не проходить, зверніться до лікаря.

Не використовуйте в разі алергії на ароматизатор або будь-який компонент. У разі висипу, роздратування або реакцій гіперчутливості негайно припиніть використання кошти і вимийте голову звичайним шампунем.

Можливі побічні ефекти Сверблячка і подразнення навколо очей. Лущення шкіри голови. Контактна роздратування і почервоніння шкіри голови, вух або шиї.

Умови зберігання

Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі (15 ° C - 25 ° C).

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, який вказаний на пляшці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Утилізація пляшки відповідно до місцевих правил переробки відходів.

Опис продукту Паранікс шампунь для лікування педикульозу по 200 мл + гребінець представлено виключно з ознайомчою метою не є визначенню для самолікування.

 

Т88399
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь