глина білая харчова 50 г

глина білая харчова 50 г

Біла глина каолін харчовой по 50 г у флак.

Категория При отравлениях и интоксикациях
Торговое название Глина
Вид товара порошок
Количество в упаковке 50 г
Назначение детоксикация

склад
Глина біла (каолін).

властивості
У медичній практиці широко використовують білу глину. Глина білого кольору - каолін - складається з мінералу каолініту, який не розчиняється у воді. Очищаючу, тонізуючу і оздоровчу дію, яке надають організму мінеральні солі та мікроелементи, які містяться в білій глині, відомі з давніх часів, тому вона використовувалася в якості сорбент - тобто як поглинач, що зв'язує і видаляє з травного тракту токсичні речовини. Білу глину використовують в лікуванні від ожиріння, від хронічних захворювань кишечника, при випаданні волосся і для зміцнення нігтів.

Каолін здатний абсорбувати продукти життєдіяльності клітин організму. Він поглинає отрути, токсини, гази і навіть радіацію, з шлунково-кишкового тракту, поки вони не встигли всмоктатися в кров'яне русло. Саме тому білу глину досі застосовують при серйозних інтоксикаціях. Не гірше сучасних антибіотиків каолін справляється і з хвороботворними бактеріями. Але, на відміну від ліків, сама глина залишається хімічно інертною, а отже, абсолютно нешкідливою для організму.

Також її активно використовують в косметології в складі засобів по догляду за шкірою і волоссям: очищають масок, шампунів і зубних паст.
Вплив білої глини на шкіру обличчя і тіла справді благотворно. Каолін робить судини у верхніх шарах шкіри гнучкими, сприяє утворенню колагену, який, в свою чергу, надає еластичність шкірі. Біла глина діє на шкіру як антисептик, активізує кровообіг, знімає запалення. Маски для обличчя з білої глини діляться відповідно до її властивостям на відбілюючі, які очищають, живильні, підсушують, а також маски для проблемної шкіри.

Рекомендації щодо застосування
Для очищення організму: при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольної інтоксикації і порушення обміну речовин;
сприяє виведенню токсинів і радіонуклідів з організму;
сприяє зміцненню волосся і нігтів.
Рекомендується до раціону харчування як додаткове джерело мікро- та макроелементів в добре засвоюваній формі (кремній, алюміній, фосфор, залізо, магній, кальцій, калій, і ін.) З метою очищення організму. Має адсорбуючі властивості, сприяє виведенню токсинів і радіонуклідів з організму, зміцненню волосся і нігтів. Рекомендується при отруєннях різного походження, в тому числі при алкогольної інтоксикації і порушення обміну речовин.

Спосіб застосування
Профілактична: вживати по 3 капсули (0,35 г) 2 рази на день до їди, запиваючи 1-2 склянками води або 1 чайну ложку розчинити в склянці води і випити. Курс споживання - 4 тижні. При необхідності курс споживання повторюють 2-3 рази на рік.

При необхідності (отруєння, інтоксикація та порушення обміну речовин) дозу збільшити до 9 капсул (0,35 г) або 2-3 чайних ложок в день.

Опис продукту Біла глина каолін харчової по 50 г у флак. представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

 

Т84042
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь