женьшень дієт.добавка капс. 500 мг №30

женьшень дієт.добавка капс. 500 мг №30

Жень-шень 500мг капс. №30

дієтична добавка

м'які желатинові капсули № 30

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму, як тонізуючий засіб, що підвищує працездатність і стійкість організму до стресових ситуацій, несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Рекомендується вживати дорослим одній капсулі тричі на день під час їжі. Тривалість застосування до 1 місяця. При необхідності курс повторюють.

Не рекомендується при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, дітям до 12 років, вагітним і жінкам, які годують груддю

Не є лікарським засобом
Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря
Без ГМО

   Женьшень - багаторічна трав'яниста рослина сімейства аралієвих родом з Далекого Сходу, яке протягом декількох тисячоліть застосовується в медицині Тибету. Відомості про його цілющі властивості зустрічаються і в давньокитайських медичних рукописах. Свою назву рослина отримала завдяки цікавій формі кореня, нагадує людське тіло. Ця рослина оповите легендами, і одна з них про мужнього і добром воїна женьшень, який помер, захищаючи рідну сестру від зрадника. Справедливий Дракон перетворив доблесного воїна в рослину, увічнивши тим самим пам'ять про нього. Оскільки Женьшень прагнув у всьому допомагати людям, то рослина було наділене унікальними лікувальними властивостями.

   Женьшень в своєму складі містить - тритерпенові глікозиди і збалансований вітамінно-мінеральний комплекс, який має широкий спектр позитивного медико-біологічної дії на:

Центральнуюнервнуюсістему (пам'ять, навчання іповеденіе)
Нейроендокрінниефункціі;
Метаболізмуглеводовіліпідов;
Іммуннуюі серцево-судинну системи;
    Добавка дієтична «Женьшень» для зміцнення здоров'я як:

Адаптоген допомагає при переохолодженні і перегріванні організму, підвищує стійкість до різних інфекцій і впливам токсичних речовин, пригнічує запальні процеси, прискорює регенерацію пошкоджених тканин, активізує ослаблені функції залоз внутрішньої секреції, зокрема статеві залози, проявляє імуномодулюючу, протидіабетичну і протипроменевого активність;
«Дар землі від ста хвороб» надає тонізуючу дію на організм, покращує енергетичний обмін, показана при перевтомі, неврозі, що особливо необхідно людям похилого віку, а також спортсменам і менеджерам.
   Добавка дієтична «Женьшень», м'які желатинові капсули - як «джерело життя і довголіття» може бути рекомендована до раціону харчування людей для загального зміцнення організму як тонізуючий, імуномодулюючий засіб, що підвищує працездатність і стійкість організму до стресових ситуацій, несприятливих впливів зовнішнього середовища, в період відновлення організму після важких захворювань, операцій, при тривалому фізичному і психічному навантаженні.

Т94484
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь