Прегна 5 капс. №30

Прегна 5 капс. №30

Прегна-5 капсули мягк. №30

Категорія Вітамінно-мінеральні комплекси
Торгівельна назва Прегна-5
Кількість в упаковці №30
Вид товару капсули
Кількість в упаковці 30 штук
призначення для вагітних

властивості

Прегна-5 - унікальна комбінація 5-ти життєво необхідних і поєднуваних між собою вітамінів і мінералів для здоров'я мами і її майбутнього малюка.

Компоненти в складі комплексу добре поєднуються між собою, містяться в достатніх і безпечних кількостях і відповідають українським та європейським рекомендаціям для вагітних і годуючих жінок.

До складу комплексу входять елементи, життєво необхідні для здоров'я мами і дитини на всіх етапах підготовки до вагітності, вагітності і періоду грудного вигодовування.

  • У комплексі Прегна-5 міститься ДГК, який виробляється з жирних сортів морських риб із застосуванням технології PureMax. Докозагексаєнова кислота в складі комплексу міститься у вигляді тригліцеридів: доведено, що ДКГ з повторно етерифікованих тригліцеридів (rTG) вдвічі більше біодоступність в порівнянні з часто використовуваними етиловим ефірами (EE) [2] . Прегна-5 рекомендується як джерело ДГК на етапі планування, під час вагітності та лактації на увазі низького рівня споживання жирних сортів риби в Україні.
  • Залізо бере участь в процесі ділення клітин і вироблення еритроцитів. Крім того, залізо входить до складу гемоглобіну, який забезпечує перенесення кисню до тканин всього організму.
  • Вживання достатньої кількості фолієвої кислоти необхідно для зниження ризику розвитку дефектів нервової трубки плода і вроджених вад серця.
  • Йод є основним компонентом гормонів щитовидної залози. Достатній рівень споживання йоду необхідний для нормального функціонування щитовидної залози вагітної жінки. Нестача йоду може зробити негативний вплив на розумовий розвиток та інтелектуальний потенціал майбутньої дитини.
  • Вітамін D відповідає за регуляцію кальцій-фосфорного обміну, сприяє нормальному формуванню скелета і є профілактикою рахіту у дитини. Достатній рівень вітаміну Д3 сприяє збереженню здоров'я зубів і міцних кісток майбутньої мами. Крім того, достатній рівень вітаміну Д3 підвищує імунітет вагітної жінки і сприяє здоровому перебігу вагітності.

склад

активні інгредієнти Вміст в одній капсулі
риб'ячий жир

докозагексаеновая
кислота (DHA)

438,6 мг

250 мг

елементарне залізо 30 мг
фолати

фолієва кислота

800 мкг

400 мкг

кальцієва сіль (6S) - 5 - метілтетрагідрофоліевой кислоти

400 мкг

йод 200 мкг
холекальциферол (вітамін D3) 50 мкг (2000 МО)

Показання до використання

Прегна-5 призначена для вагітних жінок, в період планування вагітності, в післяпологовий період і під час годування грудьми.

Спосіб застосування та дози

1 капсула в день, після їди.

застереження

Не слід використовувати дієтичні добавки як заміну повноцінного раціону харчування.

Чи не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі (нижче 25 ° С) в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Т89252
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь