панцикор саше 3 г №30

панцикор саше 3 г №30
 

Панцикор саше 3 г №30

Категорія Калій та магній
Торгівельна назва Панцікор
Кількість в упаковці №30
Вид товару порошок
призначення комплексної дії
 

склад

1 саше містить:  активний інгредієнт : цитрат калію-магнію - 3,0 g (г), що відповідає 300 mg (мг) магнію і 300 mg (мг) калію.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність):  білки - 0 g (г), вуглеводи - 0 g (г), жири - 0 g (г), органічні кислоти - 58,34 g (г); 758,42 kJ (кДж) / 175 kcal (ккал).

Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

Панцікор є додатковим джерелом магнію і калію природного походження, сировину для яких видобувається з Мертвого моря.

Рекомендується з метою нормалізації функціонального стану нервової та серцево-судинної систем при незбалансованому харчуванні або підвищеної потреби в мінеральних речовинах (магнії і калії) і енергії при негативному впливі довкілля, надмірних фізичних і психічних навантаженнях, при хронічній втомі, безсонні, дратівливості, станах постійної тривоги, м'язових спазмів, відчутті поколювання в тілі.

Панцікор сприяє підтримці нормального психологічного стану і протидії стресовій ситуації або депресії, допомагає знизити відчуття втоми.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Зміст 1 саше розчинити в 100-150 ml (мл) питної води кімнатної температури або овочевого або фруктового соку (важлива послідовність - спочатку наливаємо рідину, а потім висипаємо порошок), розмішати і випити.

Дорослим і дітям старше 12 років і старше - приймати по 1 саше на добу, дітям віком від 6 до 12 років - по ½ саше на добу, дітям віком від 3 до 6 років - по ¼ саше на добу.

Приймати після їжі.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

особливості застосування

Не містить підсолоджувачів, ароматизаторів, барвників, тому його смак практично нейтральний (тобто майже не має стороннього смаку). До його складу також не належать добавки синтетичного походження, які покращують розчинність і колір порошку, однак, не мають користі для організму. Смак можна регулювати, використовуючи (при відсутності індивідуальної непереносимості) цукор, мед, додавши більше питної води або соку.

застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Панцікор не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість, важкі порушення функції нирок.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4 0  до 25 0 С в сухому, недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Порошок в саше по 3,0 г, № 30.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Дата виробництва вказана на упаковці.

Опис продукту Панцікор порошок по 3 г №30 в саше представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Т84232
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь