картифлекс саше 10,2 г №10

картифлекс саше 10,2 г №10

Картифлекс саше 10,2 г №10

Добавка являє собою нову, поліпшену форму хондропротектора, який володіє більш високою доступністю та ефективністю. У Cartiflex входять два клінічно перевірених компонента: колаген BioCell і сульфат хондроїтину.
BioCell Колаген - патентований інгредієнт, унікальна синергія гидролизованного колагену II типу (основного типу колагену в суствавних хрящах) з низькою молекулярною масою (для кращого засвоєння); гіалуронової кислоти (для змащення суглобів) і хондроїтину сульфату (для підтримки структури хряща).

BioCell Колаген успішно пройшов випробування. Доведено її позитивний вплив на стан шкіри, суглобів і сполучних тканин. До того ж, добавка виявилася абсолютно безпечною для здров'я.

У безлічі подвійних сліпих клінічних випробувань на людях з плацебо-контролем було показано, що ці компоненти:

підвищують рухливість і гнучкість суглобів

змащують і амортизують суглоби

допомагають вести більш активний спосіб життя
Колаген - основний білок нашого організму і основний будівельний матеріал сполучної тканини, який забезпечує міцність і еластичність тканини, дозволяє їй бути пружною і чинити опір навантажень і фізичного впливу. Колаген другого типу - це колаген, з якого стоятся суглоби. Тому вважається, що в якості підгодівлі для суглобів він ефективніше, ніж інші види колагену.

 
Т83625
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь