гепатоклин капс. №40

гепатоклин капс. №40

Гепатоклін капсули №40


Формула складається з 9 лікарських рослин, традиційно застосовуваних на Сході для лікування захворювань печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток, а також нирок і сечового міхура. Рекомендується східною медициною як самостійний засіб для профілактики і в комплексі реабілітаційних заходів після перенесених захворювань.

Гепатоклін сприяє зниженню надлишкової маси тіла, служить засобом комплексного очищення від токсинів, діє як сечогінний. Формула не володіє кумулятивними властивостями, підходить для тривалого прийому, нетоксична, добре переноситься.

Гепатоклін має спазмолітичну і болезаспокійливу дію, стимулює жовчоутворення, сприяє відтоку жовчі, регулює травлення, гармонізує азотний і ліпідний обміни. Позитивний лікувальний ефект надає при шкірних захворюваннях, що мають алергічну етіологію.

склад
Трава Філант (herba Phyllanthi urinariae), трава десмодіум (herba Desmodii styracifolii), Кукурудзяні рильця (styli et stigmata Maydis), трава Артишоку (Cynara scolymus), коріння і кореневища Тирличу (radix et rhizoma Gentianae), трава Аденосми (herba Adenosmatis), плоди Гарденії (fructus Gardeniae), коріння солодки (radices Glycyrrhizae), кореневище ревеню (rhizoma Rhei), допоміжні речовини (стеарат магнію).

Філант має виражену жовчогінну, гепатопротекторну, спазмолітичну, протизапальну і антиоксидантну дію.

Артишок застосовується в комплексному лікуванні дисфункції печінки і нирок. Має жовчогінну та сечогінну властивостями, знімає запальні процеси.

Гарденія використовується як жарознижуючий і кровоспинний засіб при захворюваннях печінки і нирок, як легке проносне, має антігельмінтним дією.

Аденосма має антибактеріальну дію відносно багатьох видів бактерій, збільшує жовчовиділення, підвищує антитоксичну функцію печінки.

Кукурудзяні рильця мають жовчогінну (збільшують секрецію жовчі, зменшують її в'язкість і вміст білірубіну) і сечогінну дію, впливають на вуглеводний обмін.

Солодка надає протизапальний і протиалергічний ефект.

Тирлич підсилює ферментацію в шлунку, стимулює секреторну і моторну функції шлунково-кишкового тракту.

Ревінь сприяє жовчовиділення, посилює перистальтику, має антисептичну дію.

Десмодіум - унікальна рослина з протизапальною, сечогінну і спазмолітичну дію, здавна самостійно застосовується для лікування сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб.

Рекомендації щодо застосування
У традиційній східній медицині класична рецептура гепатоклін рекомендується:

для поліпшення роботи печінки і жовчовивідних шляхів;
для гармонізації та поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту при здутті кишечника, запорах, скруті процесу травлення жирної і "важкої" їжі;
для поліпшення стану шкіри при шкірних захворюваннях різної етіології;
як засіб для комплексного очищення організму, нормалізує обмінні процеси і знижує надлишкову масу тіла;
як м'який сечогінний засіб при набряках різного походження;
для профілактики атеросклерозу.
Спосіб застосування та дози
За 2 капсули 2-3 рази на добу. Курс прийому: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Біологічно-активна добавка. Не є лікарським засобом.

Протипоказання
Не рекомендується приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря приймати дітям, вагітним жінкам і жінкам в період лактації.

Виробник
Фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Чи не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку годі було використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Опис продукту гепатоклін капсули №40 представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Т88930
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь