Гамма трав'яні льодяники манго №300

Гамма трав'яні льодяники манго №300

Гамма трав'яні льодяники манго №300

склад

1 льодяник містить екстракти: плодів перцю довгого (Piper longum) - 25 mg (мг), кореня солодки голої (Glycyrrhiza glabra) - 20 mg (мг), кореневища Альпіни галанга (Alpіnia galanga) - 20 mg (мг), кореневища імбиру лікарського (Zingiber officinale) - 10 mg (мг), плодів ембліки лікарської (Emblica officinalis) - 10 mg (мг), листя м'яти луговий (Mentha arvensis) - 5 mg (мг), листя базиліка священного (Ocimum sanctum) - 5 mg ( мг), листя адатоди судинної (Adhatoda vasica) - 5 mg (мг).

Допоміжні речовини: цукор, глюкоза рідка, що посилюють секрецію кислота лимонна, барвник тартразин, жовтий "сонячний захід" FCF, ароматизатор манго, вода очищена.

властивості
Перець довгий має антимікробну дію по відношенню до різних мікроорганізмів, має антиоксидантні властивості і проявляє імуностимулюючу дію.

Альпінія галанга проявляє антимікробну активність по відношенню до широкого спектру мікроорганізмів, а також має протизапальну дію.

Солодка гола має муколітичну дію, знімає роздратування в горлі і проявляє відхаркувальні властивості завдяки стимуляції секреції бронхіальних залоз.

Імбир має антиоксидантну активність, завдяки придушення вільних радикалів, і уповільнює процес старіння. Крім цього імбир пригнічує активність медіаторів в місці запалення.

Ембліка лікарська чинить протикашльову дію, а також пригнічує запальні процеси і має жарознижувальну дію.

Базилік має антимікробну і противірусну активність, а також має антиоксидантну та імуностимулюючу дії.

Адатода судинна проявляє протикашльову активність, при цьому розріджує мокротиння і полегшує його відходження.

Екстракт адатоди має протизапальну дію по відношенню до слизових оболонок дихальних шляхів, і має антиоксидантні властивості.

М'ята лугова має антимікробну активність і виявляє антиоксидантну дію.

Рекомендації щодо застосування
Додаткове джерело біологічно активних речовин в раціоні харчування. Сприяє нормалізації функціонування дихальних шляхів, пом'якшення кашлю і зменшення подразнення в горлі при сезонних простудних станах.

Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем.

Спосіб застосування та дози
Дітям 6-12 років - 1-2 льодяника 3 рази в день, дорослим і дітям старше 12 років - 2-3 льодяника 3 рази в день. Льодяники розсмоктують до повного розчинення.

термін вживання
7-14 днів, в подальшому термін споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

застереження
Містить цукор, що необхідно враховувати при споживанні хворими на цукровий діабет. Чи не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Протипоказання
Не рекомендується при індивідуальній чутливості до компонентів, дітям до 6 років, при вагітності і в період годування грудьми.

Форма випуску
Льодяники по 2,5 g (г), упаковані по 24 (12х2); льодяники в коробці або по 300 льодяників в банку.

Термін придатності
3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С в оригінальній упаковці виробника. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Опис продукту Гамма льодяники рослинні зі смак. манго №300 в бан. представлено виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Т86636
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь