Бальзам Болотова гель 100 мл

Бальзам Болотова гель 100 мл

Бальзам Болотова гель 100 мл

Основні параметри:
Виробник: ЦЕНТР БОЛОТОВА
Країна: Україна
бренд: БАЛЬЗАМ БОЛОТОВА
Вид продукції бальзами
особливість оздоровчі
призначення для тіла
Кількість в упаковці 100 мл

Для того, щоб допомогти хворим з проблемами суглобів, академік Болотов розробив спеціальний склад з рослинних компонентів, призначений для того, щоб не тільки знімати біль, але і лікувати безпосередньо хвороба.

Запатентована комбінація з екстрактів алое, живокосту, лепехи і чистотілу в спеціальній лікарській формі легко проникає в суглоб, знімає запалення, сприяє відновленню суглобової сумки і регенераційних процесів в кістках. Вміщені у Гелі садочна сіль і екстракт морських водоростей сприяють зменшенню набряку суглоба, видалення з суглобової порожнини зайвої рідини.

Застосування гелю Болотова "Здорові суглоби" покращує кровопостачання кістки, значно активізує формування здорової кісткової і суглобової тканини. В результаті прискорюється формування кісткової мозолі і загоєння переломів. Висока протизапальна активність робить Гель Болотова "Здорові суглоби" незамінним при лікуванні не тільки артриту, артрозу, але і вивихів, розтягнень, бурситів. Дуже добре допомагає гель Болотова і при остеохондрозі.

Показання до застосування

  • Артрит.
  • Артроз.
  • Остеохондроз.
  • Вивих.
  • Розтягування.
  • Бурсит.

склад

Сік алое вера, екстракт алое вера, екстракт чистотілу, екстракт живокосту, екстракт аїру. Допоміжні речовини: екстракт морських водоростей, сіль садочна з малим вмістом кальцію та йоду.

Спосіб застосування

Наносити достатню кількість гелю Болотова на проблемні місця 2-4 рази на день. Обернути харчовою плівкою і на 15 хвилин укрить.Образовавшуюся на шкірі соляну плівку не змивати, просто витерти рушником. Перед нанесенням мазі Болотова бажано розігріти тіло прийняттям ванни, сауною, або масажем.

Т90047
Приєднуйтесь
Наши аптеки Обратная связь