ОРВИ Актив спрей назал. 30 мл

ОРВИ Актив спрей назал. 30 мл

ОРВІ Актив спрей назальний при застуді і для профілактики захворювань дихальних шляхів cпособствует захисту від вірусів і бактерій.

Показання до застосування
ОРВІ АКТИВ рекомендований для профілактики і в якості доповнення до основної терапії вірусних і бактеріальних респіраторних інфекції дихальних шляхів.

ОРВІ АКТИВ сприяє видаленню вірусів і бактерій зі слизовою носа, допомагає створити тонкий захисний зволожуючий шар на слизовій оболонці носоглотки, який служить бар'єром для проникнення і розмноження вірусів і бактерій, підтримує природний захист проти збудників респіраторних інфекцій.

ОРВІ АКТИВ сприяє:

Профілактиці вірусних інфекцій дихальних шляхів: застуда, ОРВІ , грип.
Тривалого фізіологічного зволоженню слизової оболонки носа.
Комплексного лікування вірусних інфекцій дихальних шляхів: застуда, ОРВІ , грип.
Підтримуючої терапії захворювань, обумовлених сухий або роздратованої слизової носа, таких як: гострий риніт, гострий катаральний синусит, синдром Шегрена, утворення кірочок на слизовій оболонці носа.
Підтримки в лікуванні частих і затяжних запальних захворювань носоглотки, таких як: синусит, поліпоз носоглотки, хронічний риніт з / без бактеріальної або грибкової інфекцією.
Завдяки активним компонентам природного походження ОРВІ АКТИВ має непряме місцеве противірусну, імуномодулюючу та імуностимулюючу дію без системного впливу на організм.

Йота-карагенан, який синтезується з червоних морських водоростей, має противірусну дію, а натуральний бета-глюкан активує місцевий імунітет, забезпечуючи захист організму від вірусів і бактерій.

Таким чином, ОРВІ АКТИВ сприяє комплексному захисті проти грипу і застуди, сприяє зменшенню проявів і тривалості симптомів (згідно з даними in vivo-досліджень для йота-карагенан).

Спосіб застосування
Встановіть розпилювач на балончик.
Очистіть ніс.
Вставте насадку в ніздрю.
Натисніть на розпилювач один або кілька разів.
Повторіть ту ж процедуру для іншої ніздрі.
Після використання очистіть насадку-розпилювач мильною водою, промийте і висушіть.
Дозування для дітей від 3-х років і дорослих:

Для щоденного застосування і профілактики застуди або інших вірусних інфекцій дихальних шляхів, спрей потрібно використовувати три рази на день по 1 впорскуванню в кожну ніздрю.
При перших ознаках застуди або при гострій інфекції, спрей, в разі необхідності, можна застосовувати до 5 впорскування у кожну ніздрю.
Можна застосувати вагітним і дітям у віці від 1 року після консультації лікаря.

застереження
Продукт призначений виключно для назального застосування.
З гігієнічних причин і щоб уникнути передачі збудників, один розпилювач повинен використовуватися тільки однією людиною.
Не застосовувати при підвищеній чутливості до компонентів продукту або несумісності з ним.
Застосовуйте засіб тільки при відсутності ушкоджень слизової оболонки.
Якщо після 7 днів застосування стан не покращився, слід звернутися до лікаря.
У дітей до 3-х років і вагітних застосування продукту вимагає консультації лікаря.
Тривале застосування препарату, як і всіх засобів для локального застосування, може привести до локального подразнення або підвищення чутливості; в такому випадку слід припинити лікування препаратом і проконсультуватися з лікарем.
Не використовуйте засіб, якщо при першому відкритті цілісність балончика була порушена або він має зовнішні пошкодження.
склад
Вода, йота-карагенан GP379, натрію карбоксиметил бета-глюкан розчин 2%, натрію хлорид, натрію ЕДТА, моно- і дифосфат калію.

Умови зберігання
Зберігати при температурі від 10 ° C до 30 ° C, далеко від джерел тепла і прямого світла.

Балончик під тиском: пропеллентом виступає повітря.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на коробці і етикетці продукту.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності - 3 роки.

Т89949
Наши аптеки Обратная связь