Инцена к-ли д/внутр. прим. 20 мл

Инцена к-ли д/внутр. прим. 20 мл

Інцена

Склад лікарського засобу.

Діюча речовина: 100 мл містять Capsicum D2 1 мл, Belladonna D6 10 мл, Pulsatilla D6 10 мл, Apis D12 10 мл, Lachesis D12 10 мл; етиловий спирт 43 % за вагою.

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма. Краплі для перорального застосування.

Прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина без специфічного запаху.

Назва і місцезнаходження виробника.

Ріхард Біттнер АГ.

Кернтнер Рінг 11-13, А-1010 Відень, Австрія.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.

Інцена? чинить системну дію, яка зумовлена поєднанням та взаємним підсиленням активних компонентів. Чинить протизапальну, знеболювальну, десенсибілізуючу, імуномодулюючу та репаративну дії. Пригнічує синтез медіаторів запалення та уповільнює накопичування макрофагів, лейкоцитів у вогнищі запалення. Зменшує проникність капілярів та перешкоджає утворенню набряків. Покращує реологічні властивості крові за рахунок зменшення агрегації тромбоцитів. Скорочує всі фази розвитку та ступінь виразності запалення. Не чинить мінералокортикоїдної дії.

У хворих хірургічного профілю прискорює очищення ранової поверхні від гнійних виділень та стимулює процеси загоєння. Покращує показники функції нирок при супутній хронічній нирковій недостатності на тлі вторинного амілоїдозу.

У хворих на ревматоїдний артрит включення препарату в базисне лікування забезпечує швидке досягнення знеболювального та протизапального ефектів, а також дає можливість зменшити дозу або взагалі відмовитися від приймання синтетичних нестероїдних протизапальних препаратів. Препарат достовірно покращує загальний стан хворих та працездатність, скорочує тривалість ранкової скутості, зменшує інтенсивність больового синдрому та ступеня набряклості уражених суглобів, сприяє нормалізації лабораторних показників (насамперед ШОЕ), суттєво покращує показники якості життя пацієнтів, які хворіють на запальні та дегенеративні захворювання опорно-рухового апарату.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запальні або дегенеративні захворювання опорно-рухового апарату та м’яких тканин, що супроводжуються больовим синдромом: артрити, остеоартрити, поліартрити, артрози, остеохондроз, травми, рани, в т.ч. післяопераційні, з тенденцією до нагноєння. У складі комплексного лікування колагенозів (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак), гломерулонефриту, ревматизму, дерматоміозиту.

Протипоказання. Відсутні.

Особливості застосування. На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що свідчить про дію препарату та не потребує відміни або корекції дози препарату. Відсутність покращання впродовж 5-7 днів самостійного лікування свідчить про можливе неправильне застосування препарату. У такому випадку Вам треба обов’язково звернутися до Вашого лікаря за додатковою консультацією.

Застосування у період вагітності та годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від прийому препарату у період вагітності та годування груддю дотепер не зареєстрована, але в ці періоди препарат допустимо приймати з урахуванням співвідношення ризик/користь, яке визначає лікар.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не чинить седативної дії та не впливає на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.

Діти. Препарат застосовують у дітей віком від 1 року.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 10 крапель препарату в чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком 5–12 років: по 5–7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком 1–4 роки: по 1–4 краплі препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

Приймати тричі на добу.

На початку лікування та при загостренні захворювання з метою швидкого ослаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, з переходом на стандартний (триразовий) прийом препарату.

Для досягнення максимального ефекту препарат рекомендується приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хв до або через 1 год після їжі), потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Основний курс лікування становить 2-3 місяці. При стабілізації стану - можливий перехід на підтримуючий прийом (2 рази на добу).

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

Побічні ефекти. Відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

При одночасному застосуванні препарату з нестероїдними протизапальними препаратами прийом або доза останніх може бути скорочена після консультації з лікарем.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, в щільно закритому флаконі, в оригінальній картонній упаковці, при температурі не вище 30 °С.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Оскільки Інцена? містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Упаковка. Флакони по 20 мл, 50 мл та 100 мл із крапельним дозатором у картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

36937
С этим товаром покупают
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь