гистамин р-р 0,01%-4,5мл

гистамин р-р 0,01%-4,5мл

ІНСТРУКЦІЯ

ІМУНОЛОГ РОЗСИН ГІСТАМІНУ 0,01% 

Склад
Вода очищена, гістамін дигідрохлорид.
 
Форма випуску
Рідина у флаконах.
 
Призначення
Застосовується у якості позитивного контролю при постановці шкірних проб для діагностики алергічних захворювань. Реакція шкіри на гістамін повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не ставлять, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри.
 
Протипоказанням для постановки шкірних проб з розчином гістаміну дигідрохлориду є наявність будь-яких шкірних захворювань.
Шкірні проби  проводяться лише після одержання лікарем письмової поінформованої згоди пацієнта!
Техніка постановки шкірних проб, протипоказання  для їх проведення та реакції на введення алергенів наведені у відповідних інструкціях до алергенів.
 
Умови зберігання та транспортування
Розчин  гістаміну дигідрохлориду 0,01% для шкірної діагностики алергічних захворювань зберігають у захищеному від світла місці з відносною вологістю не вище 60% при кімнатній температурі. Транспортують всіма видами критого транспорту  в умовах, що виключають замерзання комплекту (не нижче 1°С ).
 
Термін придатності  — 5 років.
Термін використання розчину, закритого кришкою-крапельницею, який застосовують для постановки шкірних проб і зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.
 
Пакування
Випускають  по 1 флакону або по 10 флаконів, розміщених у  коробку  із картону коробкового. В коробку вкладається інструкція по застосуванню.
 
Виробник: ТОВ “Імунолог”, 21036, м. Вінниця,  а/с 4283, тел. (0432) 57-04-46, факс (0432) 52-03-62.
8710
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь