смесь Nutricia Нутрилон 2 Комфорт 300 г

смесь Nutricia Нутрилон 2 Комфорт 300 г

Опис

Для діток від 6 місяців, яких турбують коліки і запори, эксперти Nutricia створили молочну суміш Nutrilon "Комфорт" 2, яка підтверджує ефективне зменшення кольок і запорів у малюків.

Завдяки більш густій консистенції, зниженому рівню лактози (≈ 39% в порівнянні зі стандартними базовими сумішами) суміш Nutrilon «Комфорт» 2 легше засвоюється.

А унікальний комплекс Pronutra + в складі суміші забезпечує діток необхідними елементами і вітамінами для повноцінного розвитку.

Спосіб застосування

1. Перед приготуванням суміші ретельно вимийте руки, простерилізуйте пляшечку і соску.

2. Чисту питну воду прокип'ятіть протягом 10 хвилин і залиште її на 30 хвилин для охолодження приблизно до 40° С.

3. Відміряйте точну кількість води, використовуючи таблицю дозування на упаковці молочної суміші Nutrilon "Комфорт" 2, налийте відповідну кількість води в стерилізовану пляшку. Не використовуйте повторно кип'ячену воду.

4. Використовуйте тільки ложечку, яка додається. Зніміть зайвий порошок дитячого харчування Nutrilon "Комфорт" 2 за допомогою кромки всередині упаковки. Не ущільнюйте!

5. Додайте в воду точну кількість мірних ложечок порошку. Занадто велика чи мала кількість мірних ложечок суміші може завдати шкоди вашому малюкові!

6. Закрийте пляшечку і добре збовтайте її (протягом 10 секунд) так, щоб порошок повністю розчинився. Зніміть кришку і одягніть на пляшечку соску.

7. Перевірте температуру готового дитячого харчування Nutrilon "Комфорт" 2 на тильній стороні зап'ястя (37° С).

Як зберігати

Перед відкриттям: суміш, упаковану в захисному середовищі, зберігати щільно закритою у сухому і прохолодному місці при температурі від 0° до 25 °С та відносній вологості не більше ніж 75%.

Після відкриття: закрийте упаковку і зберігайте суміш у сухому прохолодному місці, але не в холодильнику, та використайте протягом одного місяця.

Упаковано в захисному середовищі.

Важливі інструкції щодо годування

Використання некип’яченої, нечистої, не питної води, а також нестерильної пляшечки або соски може завдати шкоди здоров’ю дитини.

Розведену суміш слід використати протягом двох годин. Ніколи не використовуйте для наступного годування залишки розведеної порції.

Не розігрівайте розведену суміш у мікрохвильовій печі.

Дотримуйтесь інструкцій: не збільшуйте кількість мірних ложечок на одну порцію та не додавайте нічого в готову суміш.

Застереження

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини віком до одного року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Продукт призначений для дитячого харчування.

Неприпустимо призначати дітям з алергією на будь-який з компонентів продукту.

Недотримання інструкцій для приготування суміші може завдати шкоди. Не залишайте дитину на самоті під час годування.

Перехід на нову формулу молочної суміші має проводитись поступово. Проконсультуйтесь з лікарем.

Склад

Концентрат гідролізату сироваткового білка (з молока) – 30,2%, глюкозний сироп – 20,2%, олії (рапсова, кокосова, соняшникова, бета-пальмітинова жирна кислота) – 19,9%, амілоза та амілопектин – 14,3%, пребіотичні волокна (галакто- і фруктоолігосахариди) – 8,7%, лактоза (з молока) – 1,2%, риб’ячий жир, комплекс мінеральних речовин, вітамінів та мікроелементів, холін, таурин, інозитол, нуклеотиди, L-карнітин. Без ГМО.

Т88586
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь