смесь Хипп Anti-Reflux с рождения 300 г

смесь Хипп Anti-Reflux с рождения 300 г

Склад

Знежирене органічне молоко 65%, органічна молочна сироватка 18%, органічні рослинні олії (органічний пальмовий олеїн, органічна низькоерукова ріпакова, органічна соняшникова), органічний мальтодекстрин, камедь плодів ріжкового дерева в якості згущувача, органічна лактоза, кальцію карбонат, суміш олій – джерел LCP1 (риб'ячий жир, рослинна олія з Mortierella Аlpina), кальцію хлорид, кальцію ортофосфат, L-тирозин, калію хлорид, вітамін С, L-фенілаланін, L-триптофан, цинку сульфат, заліза сульфат, стабілізатор молочна кислота, магнію карбонат, натуральні молочнокислі бактерії Lactobacillus fermentum hereditum®², нікотинова кислота, натрію хлорид, вітамін А, вітамін Е, пантотенова кислота, лізинат міді, вітамін В1, вітамін В6, вітамін В2, калію йодат, марганцю сульфат, фолієва кислота, вітамін К, натрію селенат, вітамін D, біотин, вітамін В12.

¹ LCP = довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти ARA/DHA

² Lactobacillus fermentum hereditum CECT 5716

Опис

Органічна дитяча суха молочна суміш «Anti-Reflux» допомагає при схильності до зригувань та блювання. Через додавання натурального згущувача з плодів ріжкового дерева, густина суміші HiPP «Anti-Reflux» підвищується, тому їжа краще утримується в шлунку і блювання та зригування (рефлюкс) зменшуються.

Для здорового розвитку дитини Органічна дитяча суха молочна суміш «Anti-Reflux» також містить:

  • всі необхідні поживні речовини;
  • натуральні лактобактерії, які були спочатку виділені з грудного молока;
  • LCP: ARA і DHA (омега-6 і омега-3 жирні кислоти), особливо важливі протягом перших місяців життя, оскільки в цей період організм дитини не виробляє їх самостійно в достатній кількості.

HiPP «Anti-Reflux» не містить глютену, виготовлена без додавання цукру, солі, без барвників, без консервантів, без ароматизаторів, без ГМО.

Допомагає при схильності до зригувань. Пробіотики. Натуральний згущувач.

Гарантія HiPP щодо використання органічної сировини

Всі складники для органічних молочних сумішей HiPP походять від фермерських господарств, які суворо дотримуються європейських положень про органічне виробництво та контролюються незалежним Інститутом контролю (на етикетці розміщений кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції). Ми гарантуємо максимально можливу безпеку для Вас і Вашої дитини завдяки дуже суворому контролю якості - починаючи з сировини і закінчуючи готовою продукцією.

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP та застосування до них більш суворих вимог у порівнянні з вимогами законодавства Європейського Союзу щодо органічних продуктів.

Рекомендації щодо застосування

HiPP «Anti-Reflux» можна використовувати при недостатній кількості або відсутності грудного молока як з народження дитини, так і після 6 місяців життя разом з іншими продуктами прикорму.

Органічна дитяча суха молочна суміш HiPP «Anti-Reflux» рекомендується для харчування дітей, схильних до зригувань та блювання. Крім того, камедь плодів ріжкового дерева у складі є не тільки натуральним згущувачем, але й цінним природним харчовим волокном, тому при вживанні суміші випорожнення дитини можуть стати більш м’якими.

Приготування

1. Помийте руки. Перед приготуванням молочної суміші простерилізуйте пляшечку та соску для годування. Закип’ятіть свіжу питну воду та охолодіть її до температури 50°C.

2. Приготуйте у мірному посуді необхідну кількість води (згідно з таблицею). Налийте 2/3 об'єму підготовленої води у пляшечку.

3. Мірною ложкою відміряйте необхідну кількість сухої суміші (згідно з таблицею), знімаючи надлишок тупим краєм чистого ножа та висипте у пляшечку з водою.

4. Щільно закрийте пляшечку та ретельно потрусіть її.

5. Додайте решту 1/3 підготовленої води та знову ретельно потрусіть пляшечку.

6. Після приготування суміші залиште її на 7 хвилин для набухання.

Потім потрусіть пляшечку ще раз і перевірте, щоб суміш охолола до температури годування (приблизно 37°C).

Важливо! Будь ласка, використовуйте для приготування молочної суміші тільки воду рекомендованої температури (не вище 50ºС), щоб запобігти пошкодженню пробіотиків (лактобактерій). Для цієї суміші можливо використання соски для пляшечки с більшим отвором. Забороняється використання води з колодязів і каптажних джерел для приготування дитячого харчування

Умови зберігання

Непочатий пакет (упаковку) зберігайте у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°C до 25°C та уникайте перепаду температур.

Початий пакет (упаковку) щільно закривайте та зберігайте у сухих та гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°C.

Вміст відкритого пакету використайте протягом 3-х тижнів.

Т90386
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь