смесь Беллакт 0-12 мес. 400 г

смесь Беллакт 0-12 мес. 400 г

Опис

Ідеальним продуктом харчування для дітей першого року життя є грудне молоко, унікальне за своїм складом і властивостями. При його відсутності або недостатній кількості в харчування дітей вводять високоадаптовані суміші, максимально наближені за своїм складом і властивостями до грудного молока.

Молочні суміші Беллакт на сьогоднішній день мають високий ступінь адаптації до складу жіночого молока і продовжують удосконалюватися відповідно до нових досягнень в дитячій нутриціології.

Дитяча суміш Беллакт  для дітей від народження до 12 місяців відмінно підходить для штучного або змішаного вигодовування дітей, якщо материнського молока немає або його недостатньо. При необхідності застосування суміші для дитячого харчування попередньо проконсультуйтеся з лікарем-педіатром.

Суміш не містить консервантів, барвників, ароматизаторів та ГМО.

Склад

Молоко коров'яче знежирене, мальтодекстрин, молочний цукор, концентрат сироваткових білків; рослинні масла: пальмовий олеїн, рапсове, кукурудзяне, кокосове; мінеральні речовини: кальцію лактат, магнію хлорид, калію цитрат, натрію цитрат; заліза сульфат, цинку сульфат, міді сульфат, марганцю хлорид йодид калію; вітаміни: C (L-аскорбінова кислота), PP (нікотинамід), D-пантотенат кальцію, А (ретинолу пальмітат), B1 (тіаміну гідрохлорид), B2 (рибофлавін), B6 ​​(піридоксин гідрохлорид), BC (фолієва кислота), вітамін K (фитоменадион), D3 (холекальциферол), B12 (ціанокобаламін); D-біотин; инозит, L-карнітин, таурин; нуклеотідний премікс: цітідін-5'монофосфат, уридин-5'монофосфат, гуанозин-5'монофосфат, аденозин-5'монофосфат, інозин-5'монофосфат.

Основних поживних речовин, на 100 г сухої суміші:

 • жиру - 28 г;
 • білка - 11,7 г;
 • вуглеводів - 54,5 г;
 • енергетична цінність - 513 ккал.

Рекомендації щодо застосування

Використовуйте продукт відповідно до рекомендацій лікаря. Суворе дотримання правил гігієни, умов зберігання, рекомендацій по розведенню та поводження з продуктом дуже важливо при приготуванні дитячої суміші. Недотримання цих інструкцій може завдати серйозної шкоди здоров'ю дитини.

Суміш готуйте безпосередньо перед вживанням.

Приготування порції на одне годування

 1. Ретельно вимийте пляшечку, соску, кришку, мірну ложку і весь посуд, яка буде використовуватися при приготуванні суміші, потім прокип'ятіть її протягом 3 - 5 хвилин.
 2. Налийте необхідну кількість теплої, попередньо прокип'яченої води в простерилізовану пляшку.
 3. Наповніть порошком прикладену мірну ложку, потім видаліть надлишок суміші( «гірку») за допомогою леза чистого ножа. Використовуйте тільки мірну ложку, що входить до комплектації! Після того, як потрібну кількість сухої суміші відміряно, потрібно щільно закрити пакет.
 4. Додайте воду (попередньо прокип'ячену ті охолоджену до 35 ° С) і перемішайте до повного розчинення. Перевірте температуру суміші і годуйте дитину.
 5. Суміш, яка залишилася в пляшечці після годування, не підлягає зберіганню і подальшому використанню для годування дитини.

Попередження: ніколи не готуйте і не розігрівайте суміш в мікрохвильовій печі. Це може привести до серйозних опіків.

Орієнтовна схема годування (якщо немає інших призначень лікаря):

 • з народження до 2 тижнів: 90 мл теплої (попередньо прокип'яченою) води і 3 мірних ложки (без гірки);
 • з 3 тижнів до 4 тижнів: 120 мл теплої (попередньо прокип'яченою) води і 4 мірних ложки (без гірки);
 • з 1 по 2 місяці: 150 мл теплої (попередньо прокип'яченою) води і 5 мірних ложок (без гірки);
 • з 3 по 4 місяці: 180 мл теплої (попередньо прокип'яченою) води і 6 мірних ложок (без гірки);
 • з 5 по 12 місяці: 210 мл теплої (попередньо прокип'яченою) води і 7 мірних ложок (без гірки);

Умови зберігання

Термін зберігання - 2 роки.

Нерозкриті упаковки зберігати при температурі не вище 25 ° C і відносній вологості повітря не більше 75%.

Розкриту упаковку зберігати в сухому прохолодному місці (але не в холодильнику) і використовувати протягом 3 тижнів.

Т89453
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь