подгузники д/взросл Сени актив ладж №10

подгузники д/взросл Сени актив ладж №10

Опис

Еластичні поглинаючі трусики одноразового використання Seni Active - це оптимальне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для учасників занять із рухової реабілітації. Вони мають хороший рівень поглинання, забезпечують комфорт та надійний захист.

Seni Active непомітні у використанні та одягаються як звичайна білизна. Виріб можна легко зняти завдяки тому, що він рветься у бокових швах. Широкий еластичний пояс забезпечує винятковий комфорт у використанні. Повітропроникний зовнішній шар зводить кількість подразнень та попрілостей до мінімуму.

Завдяки антибактеріальному суперабсорбенту трусики добре поглинають та утримують вологу всередині, а також нейтралізують неприємні запахи. Спеціальний розподіляючий шар EDS забезпечує швидке і рівномірне поглинання, а м'який нетканий матеріал на поверхні - комфорт у використанні.

Інформацію про наповнення та необхідність заміни виробу дає індикатор вологи - напис з інформацією про виріб на зовнішньому боці поглинаючої вкладки.

Гідрофобні бокові бортики дають додатковий захист від протікань.

  • Поглинання: 1450 г
  • Розмір: L (3)
  • Об'єм талії і стегон: 100-135 см
  • Кількість в упаковці: 10 шт.

Спосіб застосування

Поглинаючі трусики одягаються так само, як звичайні. У випадку, коли Вам треба в туалет, Ви можете їх зняти і одягнути, як звичайну білизну. Пам’ятайте: для того, щоб зняти використані поглинаючі трусики, треба розірвати бокові шви на обох сторонах. Скрутіть використані поглинаючі трусики і викиньте їх у кошик. Не кидайте їх у туалет.

Склад

Целюлоза, нетканий матеріал, паропроникний верхній шар, суперабсорбент.

 
Т91207
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь