дезодорант Драй-драй Classic Roll-on 35 мл

дезодорант Драй-драй Classic Roll-on 35 мл

Лінія антиперспірантів. Засіб від рясного потовиділення. Ефект до 7 днів.

Механізм дії

Ефективність захисту від поту безпосередньо пов'язана з такими показниками, як тип алюмінієвої солі, її концентрація в продукті і рівень pH, тобто з формулою DRY DRY Classic. Клінічно доведено, що унікальний склад DRY DRY Classic, дозволяє тимчасово блокувати потові залози на оброблених їм ділянках шкіри. Увага: функції потових залоз не порушуються. Ефективний засіб від потовиділення DRY DRY Classic надає антибактеріальний ефект, тим самим перешкоджаючи утворенню неприємного запаху.

Засіб рекомендується наносити на абсолютно суху шкіру за годину до сну. Заборонено ранкове нанесення! Місця нанесення необхідно ретельно висушити перед застосуванням.

Використання DRY DRY Classic може викликати легке печіння або поколювання оброблених ділянок шкіри. Причиною виникнення роздратування є, як правило, недостатньо висушена шкіра перед застосуванням DRY DRY Classic. При виникненні печіння або свербежу змийте Засіб водою і нанесіть на роздратовані ділянки DRY DRY Gel. Повторне нанесення DRY DRY Classic можливо не раніше, ніж через 24 години.

Не використовуйте DRY DRY Classic, якщо роздратування не проходить, і продовжуйте наносити DRY DRY Gel.

Т93034
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь