Сила лошади бодяга гель 75 мл

Сила лошади бодяга гель 75 мл

Крем-гель для суглобів легкий рух "Сила Коня" LekoPro

Часто фізичне навантаження та травми призводять до пошкодження суглобів. Фірма LekoPro розробила унікальний крем-гель для суглобів легкий рух "Сила коня". Цей крем був створений спеціально для лікування та профілактики пошкоджень суглобів (колін, ліктів та інших ділянок тіла).
У кремі "Сила коня" активні компоненти містяться в необхідних для людини концентраціях, тому засіб є абсолютно безпечним для організму. Основними інгредієнтами є екстракти ромашки, звіробою, календули, чистотілу, полину, шипшини і солодки. Крем збагачений ефірними оліями обліпихи, м'яти та ялиці. Засіб делікатно впливає на суглоби, водночас ефективно відновлюючи ушкоджені тканини. Усуває болісні відчуття, набряки і припухлості. Забезпечує безболісний рух суглобів.
Крем містить оптимальну кількість біологічно активних компонентів (хондроїтин, глюкозамін та інші), які зміцнюють тканини, фіксують кальцій і регенерують клітини. Крем-гель для суглобів "Сила коні" є ефективним і делікатним засобом для профілактики та лікування пошкоджених тканин. Він створений спеціально для людей, які прагнуть захистити своє тіло від ушкоджень, усунути біль, легко і просто впоратися із травмами. Крем діє миттєво, усуваючи негативні наслідки, пов'язані з розтягненнями і забиттями.

Т84525
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь