пролактон плюс капс. №30 (15Х2)

пролактон плюс капс. №30 (15Х2)

Состав

1 капсула:

Lactobacillus acidophilus (La-14)
Lactobacillus rhamnosus (Lr-32)
Lactobacillus plantarum (Lp-115)
Bifidobacterium lactis (Bl-04)
Streptococcus thermophilus (St-21)

комплекс травних ферментів: 

бромелайн 125 000 FCCPU
ліпаза 100 FIP
амілаза 2000 DU

вітамін С: 6 мг

фруктоолігосахариди: 5 мг

 

 

Показания

може бути рекомендований лікарем в раціонах дієтичного харчування для нормалізації процесу травлення, відновлення балансу нормальної мікрофлори кишечника. Пролактон Плюс містить збалансоване поєднання молочно-кислих бактерій, фруктоолігосахаридів (служать харчуванням для пробіотичних бактерій) та комплексу травних ферментів, які контролюють і підтримують баланс кишкової флори, сприяють поліпшенню травлення, сприяють захисту від патогенних бактерій, підвищенню імунітету та детоксикації. Завдяки мікрокапсулюванню життєздатність бактерій не порушується при проходженні крізь верхні відділи шлунково-кишкового тракту, що забезпечує стабільне проходження бактерій до місця їх дії - тонкого і товстого кишечнику. Колонізаційна здатність культури посилюється за рахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.

Противопоказания

Застереження при застосуванні: не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не застосовувати при індивідуальній непереносимості до одного або декількох компонентів дієтичної добавки. Рекомендовано проконсультуватися з лікарем для детальної інформації вагітним жінкам, жінкам в період годування груддю.

Способ применения и дозы

вживати дорослим та дітям старше 3 років по 1-2 капсули на добу, бажано під час прийому їжі. Тривалість споживання узгоджується з лікарем індивідуально.


Регистрационные данные

Инструкция для: Пролактон Плюс капс. №30

 

Т91877
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь