бронхо-микс с чабрецом фитобальзам 20 мл

бронхо-микс с чабрецом фитобальзам 20 мл

Фітобальзам «Бронхо-Мікс з чебрецем» стимулює рецептори слизових оболонок і шкіри, активізує кровообіг і підсилює захисні властивості організму. Сприяє покращенню загального стану при простудних захворюваннях. Володіє розігріваються дією.

Фітобальзам може застосовуватися в лікуванні суглобових захворювань - ревматизму, радикуліту, а також для полегшення болю при невралгіях і міалгіях.

Склад фітобальзамів «Бронхо-Мікс з чебрецем»: ефірне масло чебрецю, ефірну олію м'яти, камфора, ментол, ефірне масло гвоздики, ефірна олія базиліка, вазелінове масло.

Чебрець - унікальна рослина, що володіє широким спектром корисних властивостей. Ефірна олія чебрецю сприяє стимуляції імунної системи, також надає відхаркувальну та антимікробну дію. Чебрець знаходить широке застосування в медицині з метою лікування і профілактики простудних захворювань.

Ефірна олія м'яти має пом'якшувальну, протизапальну та жарознижувальну властивістю.

Ефірна олія гвоздики відрізняється сильним антибактеріальним і антивірусним властивістю, сприяє зміцненню імунної системи.

Ментол і камфора стимулюють рецептори слизових оболонок, що сприяє поліпшенню локального кровообігу.

Ефірна олія базиліка має антимікробні властивості, стимулює імунну систему і підвищує захисні сили організму.

Спосіб застосування: кілька разів на добу нанести бальзам на шкіру грудної клітини та спини і добре розтерти.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування. Не наносити на пошкоджені ділянки шкіри, уникати потрапляння в очі і на слизову оболонку ротової порожнини. Не застосовувати препарат під час вагітності.

Умови зберігання: в сухому, чистому, добре провітрюваному приміщенні при температурі від + 5С до + 25С і відносній вологості повітря 70-75%.

Термін зберігання: 24 місяці.

Упаковка: в баночці 20 мл в картонній упаковці.

Виготовлено в Україні: ТУ У 20.4-2679101153-001-2013

Т69882
Присоединяйтесь
Наши аптеки Обратная связь